F1 2021 v polovině července

Autor: p.a.c.oPublikováno: 15.4.2021, 19:29

Publikováno: 15.4.2021, 19:29

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2209 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Poprvé pod novým vedením jsme dostali informace k chystanému ročníku F1 2021. Tou nejdůležitější z nich je datum vydání a samozřejmě nové oznamovací video. Fanoušci závodů by si v kalendáři měli zaškrtnout datum 16. července, což je ten kdy, nový ročník přijede na naše obrazovky. Co se platforem týče, hra vyjde jak pro Xbox One, tak samozřejmě pro konzole z rodiny Xbox Series.

Jednou z nejvýraznějších novinek, o které se mluví, je příběhová část „Braking Point“, což bude konečně možnost hrát kariéru v kooperativním režimu. My máme o pozici týmové jedničky jasno, ale jak to bude u vás? Přesně tohle je ta poslední věc, co nám při hraní chyběla a konečně jí dostaneme. Je přitom jedno, zda budeme chtít závodit za nějakou světoznámou stáj, nebo si od základu vybudujeme vlastní. Ke hraní dvou hráčů se navíc jistě dobře hodí chystaný split-screen multiplayer.

Jezdce tedy máme, ale to k samotnému úspěchu stačit nebude. Nedílnou součástí každé dobré stáje jsou spolehlivý manažeři, technici a inženýři. Většina z nich má sice práci i jako svého koníčka, ale zadarmo dělat nebudou, takže monoposty bude třeba zkrášlit logy sponzorů. Ani letos nebude zapomenuto na sérii Formule 2, které také bude součástí připravovaného ročníku.

Nakonec nesmí chybět mutliplayer v nejrůznějších režimech a možnostech nastavení, takže záležet bude na chuti každého závodníka. Pro ty nejsoutěživější je připravena záložka e-sport, neboli centrum kvalifikací a dalších událostí spojených s F1 eSports Challenger a Pro Series závody. Novinek je opět přichystána celá řada a zatím to vypadá, že Codemasters se o svojí sérii budou chtít co nejlépe postarat i pod novým vydavatelem.