Farmářská dynastie se blíží

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 17.11.2019, 10:11

Publikováno: 17.11.2019, 10:11

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2665 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Simulátor farmaření už není na konzoli žádný nováček. Možná i proto se už mohl některým hráčům zajíst natolik, že je obyčejná správa polí a zemědělských technik nebaví. Odpovědí na zajetý herní rukopis může být Farmer’s Dynasty. I když jde v jádru opětovně o náročnou práci farmáře, lidé z Toplitz Productions přidali ještě prvky běžného života. V pozici herní postavy tak podědíte zanedbanou farmu a s ní stroje z muzejní výstavy. Pozvolna, postupně a vlastní pílí živobytí pozvednete a zařídíte si také osobní život. Titul lehce přešlapuje mezi několika simulátory, přitom se chlubí pokročilou fyzikou a velkým důrazem na reálnost. Uvidíme, jak se hra 21. listopadu uchytí, zrovna velkou konkurenci v následujících dnech nemá.

  • Jiri Kriz

    Kvůli této hře jsem si pořídil PC. A několikrát jsem vývojářům psal jestli bude hra i na Xbox psali mi pokaždé že ve druhém čtvrtletí nebo na podzim nebo koncem roku. A až teď to teprve po dvou letech co jsem jim psal vychází na Xbox.

    Hra je fajn v těch opravách a úpravách a v dalších věcech, je to ale i hodně zdlouhavé. Ale zase naopak to co je zdlouhavé tak pak to zase i plodí ovoce. Hra působí pěkně, pomáháte sousedům, kupujete si jídlo aby jste přežily, musíte spát. Můžete si koupit prut na ryby a začít chodit rybařit. Hra toho nabízí hodně.

    SPOILER!!!
    Hra je fajn i v tom že si tam založíte rodinu, ale budujete vztahy i s jinými lidmi. Kupujete si materiál na opravy a úpravy. Zemědělské techniky je hodně. Dostáváte jak peníze tak i body reputace. Není to jako Farming Simulator že můžete snad na každé pole bez nějakého omezení a můžete si koupit každé pole.
    Farmers Dynasty funguje jinak. Nejste majitelem polí pouze vy ale i jiní občané a když jim budete ničit úrodu tak se vám to opravdu nevyplatí.