FIFA 18, Fe a mnoho dalších už brzy v EA Access

Publikováno: 4.7.2018, 8:05

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3393 článků

Program EA Access je nepochybně jednou z exkluzivních předností konzolí Xbox One a jeho nabídka se letos podstatně zlepší. Než přejdeme ke katalogovým titulům, na něž vás lákáme v titulku, podívejme se, kdy si jako členové programu zahrajeme letošní sportovní ročníky. V rámci zkušebních verzí si můžete zahrát hry EA alespoň o týden dříve, než ostatní a my jsme se dnes dozvěděli, kdy si tak jako první budete moci vyzkoušet nové NHL, NBA a další:

EA SPORTS Madden NFL 19 – 2. srpna 2018
EA SPORTS NBA Live 19 – 31. srpna 2018
EA SPORTS NHL 19 – 6. září 2018
EA SPORTS FIFA 19 – 20. září 2018

Battlefield V nebyl v aktuálním článku zmíněn, ale v tomto případě můžeme předpokládat, že členové programu EA Access si jej budou moci vyzkoušet už 11. října. Tolik k novinkám. Pojďme tedy na starší tituly, jež už brzy postupně obohatí knihovnu her The Vault. Během července, srpna a září se dočkáme pětice nových her. Fotbalistům konečně dorazí FIFA 18, zatímco závodníci budou moci naplno sešlápnout plyn v Burnout Paradise Remastered. Pohrajete si také se životem v The Sims 4, prozkoumáte úžasný svět hry Fe a nakonec zavítáte do pekla v Dante’s Inferno. Předtím ale musí Dante navštívit především zpětnou kompatibilitu, což se jistě brzy stane.

 • StriderCZ

  Tak u The Sims 4 je nabídka sporná, vzhledem k vysokému počtu datadisků. Jinak ale … proč ne

 • JoohnCZ

  Paráda!😁🎮⚽

 • Milan

  Tak to zní dobře. Vím, že se to takhle nedá srovnávat, ale u mě vede EA Access oproti Game Passu. Snad udrží i tu cenu.

  • JoohnCZ

   To rozhodně!! Za 600 na rok to je bezkonkurenční služba… Doufám ue zprovozní i na Xboxu tu premiovou službu jako na PC, kfy za větší poplatek budou všechny jejich hry dostupné ihned po vydání.

  • JoohnCZ

   To rozhodně!! Za 600 na rok to je bezkonkurenční služba… Doufám že zprovozní i na Xboxu tu premiovou službu jako na PC, kdy za větší poplatek budou všechny jejich hry dostupné ihned po vydání.

 • WellKeyBiG

  Super! Toto oznámení jsem čekal na E3, ale hlavní je, že se o EA Access stále starají. Burnout Paradise Remastered dorazil 16. 3. 2018 takže fajn překvápko. 🙂

09. 06. 2018 • chaosteorycz0

EA PLAY 2018: Fifa 19 s Ronaldem a Ligou mistrů

Ronaldo na obálce vás možná netěší, ale Liga mistrů by měla. Po deseti letech se stěhuje od Konami a EA ji hodlá využít, jak jen to bude možné. Nejen, že bude součástí hry FIFA 19, ale autoři ji zapracují také do režimu The Journey. Potřetí, a naposledy, se v ní potkáme s Alexem Hunterem, jeho sestrou Kim a Dannym Williamsem. Na konferenci byla řeč také o pozměněném módu FIFA’s Kick Off, který...

»