Forza DC má za sebou první kolo turnaje

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 10.1.2018, 14:49

Publikováno: 10.1.2018, 14:49

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3317 článků

Minulý týden jste se od nás dozvěděli o novém turnaji komunity Forza DC vedené hráčem Rudy Rhodes. Jde o turnaj s takzvanými open wheel auty, která u nás vnímáme spíše jako historické formule. A jelikož informace padly na úrodnou půdu a vy jste projevili o závody zájem, přinášíme krátké shrnutí prvního kola a pozvánku do toho dalšího. A kdo jiný by vás měl pozvat než sám Rudy Rhodes:

„První závod, který se konal na trati Brands Hatch je úspěšně za námi, a i když se nemohli zúčastnit všichni přihlášení, tak jsem rád, že jsme se sešli v docela pěkném počtu. Šampionát má 10 závodů a 2 nejhorší výsledky se škrtají. Tudíž ti, kterým to na první závod nevyšlo, případně ti, kteří se ještě rozhodnou připojit, mají stále šanci bojovat o příčky nejvyšší. První místo obsadil organizátor čili já, Rudy Rhodes a o zbylé pozice na stupních vítězů svedli krásný souboj hráči JirkaBruss a JHR Maxxal, kteří dojeli do cíle i v tomto pořadí. Za zmínku stojí také jezdci AdiAlonzic,LAFelin a Bob313 cz, jež předvedli na úzké trati Brands Hatch velmi pěkný výkon. Další závod nás čeká opět v neděli večer, tentokrát na trati Road America. Pojede se krásných 16 kol.“

My bychom přidali samozřejmě odkaz na Forza DC a pak na skupinu Forza NV-Cup, kde se pořádají taktéž závody, a s nimi také rady a porady ohledně tuningu a chodu turnajů. Začínající závodníci zde také mají větší šanci. My klukům gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v dalším kole. Věříme, že až vypíšeme další redakční turnaj my, budou mezi prvními přihlášenými.

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»