Forza Motorsport příští generace hledá posily do vývoje

Autor: chaosteoryczPublikováno: 9.1.2019, 14:16

Publikováno: 9.1.2019, 14:16

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2098 článků

Není novinkou, že tento rok nedorazí nový díl značky Forza Motorsport. Představitelé studia Turn 10 už minulý rok několikrát připomněli, že na osmém díle nikdo nepracuje a že všechny síly jsou věnovány péči o nynější díl a tvorbě dodatečného obsahu. Ten sice zatím nebyl oznámen, ale spekulace slibují další tratě, události a samozřejmě auta. Vše by pak mohlo vyplnit podzimní místo „závodní novinky“, ale to už je hodně mizerné věštění z ničeho. A hlavně to není předmětem článku. Tím je poptávka po vývojářích, kteří přinesou novou generaci Forzy Motorsport.

Dosavadní vývojáři hledají zkušeného kolegu, se znalostí programovacího jazyku C++, který se stane součástí nové generace Forzy Motorsport. Vyvolený bude přímo spolupracovat s designéry, testery a dalšími vývojáři, aby pomohl přinést zákazníkům kvalitní produkt. Jelikož má jít o člověka s bohatými zkušenostmi, zdá se, že Turn 10 hledá nový směr pro svou letitou galeonu. Přeci jen, sedmidílná značka podle mnoha fanoušků kulminovala čtvrtým dílem, a to na sklonku životnosti minulé generace konzolí. V nynější generaci byl Motorsport zastíněn Horizonem a jeho uměním přinášet stále něco nového. Což ale neznamená, že o „sedmičku“ není pečováno. Titul neustále prochází vylepšujícími updaty a přidávání nových prvků je takřka na denním pořádku.

 

 • Petr Gric

  Parada…:-)

 • Jaroslav Houdek

  Já si všechny čtyři Horizony moc užil, ale Motorsport je pro mě trvanlivější zábava. Sedmička potřebuje nějaké DLC tratě jako sůl.

  • Lukas

   Snad Forzu Horizon 4 budou i takhle nadale podporovat jako Motorsport 7

 • Jiri Kriz

  Hlavně co sedmička potřebuje, je mnohem víc tahačů, ten jeden je tam chudinka takovej trapnej. Kdyby tam bylo alespoň víc tahačů…

 • VencaF

  na xbox one uz forza dosahla sveho maxima, nevim cim nas chtej prekvapit u dalsich dilu na dalsi generaci xboxu