Forza Motorsport příští generace hledá posily do vývoje

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.1.2019, 14:16

Publikováno: 9.1.2019, 14:16

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2303 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Není novinkou, že tento rok nedorazí nový díl značky Forza Motorsport. Představitelé studia Turn 10 už minulý rok několikrát připomněli, že na osmém díle nikdo nepracuje a že všechny síly jsou věnovány péči o nynější díl a tvorbě dodatečného obsahu. Ten sice zatím nebyl oznámen, ale spekulace slibují další tratě, události a samozřejmě auta. Vše by pak mohlo vyplnit podzimní místo „závodní novinky“, ale to už je hodně mizerné věštění z ničeho. A hlavně to není předmětem článku. Tím je poptávka po vývojářích, kteří přinesou novou generaci Forzy Motorsport.

Dosavadní vývojáři hledají zkušeného kolegu, se znalostí programovacího jazyku C++, který se stane součástí nové generace Forzy Motorsport. Vyvolený bude přímo spolupracovat s designéry, testery a dalšími vývojáři, aby pomohl přinést zákazníkům kvalitní produkt. Jelikož má jít o člověka s bohatými zkušenostmi, zdá se, že Turn 10 hledá nový směr pro svou letitou galeonu. Přeci jen, sedmidílná značka podle mnoha fanoušků kulminovala čtvrtým dílem, a to na sklonku životnosti minulé generace konzolí. V nynější generaci byl Motorsport zastíněn Horizonem a jeho uměním přinášet stále něco nového. Což ale neznamená, že o „sedmičku“ není pečováno. Titul neustále prochází vylepšujícími updaty a přidávání nových prvků je takřka na denním pořádku.

 

 • Petr Gric

  Parada…:-)

 • Jaroslav Houdek

  Já si všechny čtyři Horizony moc užil, ale Motorsport je pro mě trvanlivější zábava. Sedmička potřebuje nějaké DLC tratě jako sůl.

  • Lukas

   Snad Forzu Horizon 4 budou i takhle nadale podporovat jako Motorsport 7

 • Jiri Kriz

  Hlavně co sedmička potřebuje, je mnohem víc tahačů, ten jeden je tam chudinka takovej trapnej. Kdyby tam bylo alespoň víc tahačů…

 • VencaF

  na xbox one uz forza dosahla sveho maxima, nevim cim nas chtej prekvapit u dalsich dilu na dalsi generaci xboxu