Frostpunk zpříjemní letošní podzim

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 13.8.2019, 16:05

Publikováno: 13.8.2019, 16:05

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2500 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Alternativní pojetí průmyslové revoluce si na počítačích získalo srdce opravdu početného zástupu hráčů. Strategie zaměřená na přežití na chladnoucí Zemi, dělá z hráčů pány poslední bašty civilizace. Mráz mění vše okolo na blýskavý hřbitov, v němž se nacházejí důležité zdroje, zapomenuté materiály a utajené technologie. Jenže vaše teplo není věčné a přízeň přeživších už vůbec. Udržet komunitu na vzestupné křivce chce víc, než jen pevnou ruku nebo blažené srdce. A tak už 11. října začne boj o čas, který je v bílé apokalypse tím nejvzácnějším.

Frostpunk je komplexní strategií se vším, co vás může jen napadnout. Rozhodnutí jsou osudová a neměnná. Přemýšlejte, než se vydáte vytouženým směrem. Dejte lidem naději a domov. Zároveň nezapomínejte na psaná pravidla a skálopevné zákony. Konzolová edice se navíc pochlubí přepracovaným ovládáním a upraveným herním systémem. Dále veškerým dosud vydaným obsahem, a to včetně příběhu The Fall of Winterhome. Jestli bude koncem roku mrznout za okny, vám nezaručí ani předpověď. Ale že bude mrznout na konzoli je už jisté.

 • p.a.c.o

  Paráda, jsem moc zvědav, jak se jim to povede udělat na konzole 🙂

 • Lilol

  Bude to v češtině? Nevite?

  • p.a.c.o

   Vzhledem k tomu, že ani PC verze neměla oficiální překlad, bylo by dost velké štěstí a náhoda, kdyby CZ dorazila na konzole…