GC 2017: Disneyland Adventures, Rush a Zoo Tycoon

Publikováno: 21.8.2017, 8:44

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3930 článků

Dosti nečekaným oznámením na konferenci Microsoftu na gamescomu bylo oznámení vylepšených edic několika klasik z Kinectu pro Xbox 360. Konkrétně se jedná se o hry Disneyland Adventures, Rush: A Disney-Pixar Adventure a Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection. Strategie s budováním vlastní zoo už sice na Xbox One vyšla, ovšem tato edice bude vylepšena o HDR a 4K rozlišení včetně dalších novinek jako jsou nová zvířata, kterých bude celkem přes 200.

Daleko zajímavější jsou ale první dvě zmíněné hry, které původně vyšly pro Kinect na Xboxu 360 a na podzim si je zahrajete na Xbox One. Jak jste správně odhadli podle názvů, tentokrát už nebudou vyžadovat pohybový senzor, ačkoliv všechny tři hry můžete hrát i s Kinectem na Xboxu One, což potěší zaryté fanoušky této kamerky. Všechna tato velkolepá dobrodružství z pera Disney si tak budete moci užít s klasickým ovladačem.

Rush: A Disney-Pixar Adventure nabídne už dříve známý obsah, ovšem přihodí další slavný animák, a to Hledá se Dory. Těmi předchozími jsou Úžasňáci, Ratatouille, Vzhůru do oblak, Auta a Příběh hraček. Zkrátka se bude jednat o skvělou plošinovku pro ty nejmenší, ale jistě tako pro vás. Totéž platí i o Disneyland Adventures. Vydáte se totiž do virtuálního Disneylandu a skrze legendární atrakce budete prožívat zajímavá dobrodružství. Obou her se týká o HDR a hraní ve skutečném 4K (pouze Xbox One X).

Rozhodně se jedná o pěkné zpestření podzimní nabídky exkluzivit, která bude snad rozumně oceněna (náš tip je 20 dolarů za kus). Snad na tyto hry ale nezapomenete, jelikož vyjdou 31. října, tedy v dosti nabitém období.

 • horipetr

  Paráda, ještě by mohli vydat i kinect sports z 360.

  • Jirka Waggon

   Přesně to si také rikam, prenest Kinect Sports 1 a 2 na Xbox ONE s vyuzitim moznosti senzoru Kinect 2 a samozrejme grafickym moznosti ONE.

 • Rado Dračí Bojovník

  zoo tycoon v 4k? 🙂 super.

  • KoubecX

   Vždyť je to ten stejný

 • SlimJim

  Hlavně by ten Kinect měl mít nějaký význam, na 360 na to alespoň hry vycházeli, ale na xone je ten Kinect na prd. Teda na Skype je to fajn no…. Ale jinak nevidím užitek.

 • ZabijackyKafe

  Snad bude pro původní Zoo Tycoon na XONE patch nebo update přinejhorším balíček za symbolickou cenu do 200, aby to přidalo nová zvířata i 4K, jinak by to bylo značně nevyužité.

  • KoubecX

   Podle všeho by to mělo být jako u Recore. Update včetně rozšíření zdarma

20. 06. 2017 • tonyskate22

Zoo Tycoon pro Xbox One zdarma

Zlatí členové služby Xbox Live teď mohou zdarma stahovat parádní akci Watch Dogs pro Xbox One, ovšem v některých jiných zemích, se nabídka občas liší. Nejčastěji tomu bývá v Japonsku, nejspíše skrze věkové ratingy, lokalizaci či jiné důvody. Většinou je náhradním titulem například úžasná plošinovka Max: The Curse of Brotherhood, která program Games with Gold kdysi odstartovala. Nicméně tentokrát hru zdarma pro Japonsko sekunduje exkluzivní strategie Zoo Tycoon. A proč o tom...

»
10. 04. 2014 • tonyskate0

Hráči Zoo Tycoon pomohli tygrům sumaterským

Jistě si všichni dobře pamatujete na vskutku jedinečný prvek, který Zoo Tycoon pro Xbox One a to speciální komunitní výzvy, které když jsou splněny, tak Microsoft daruje skutečné peníze na pomoc ohroženým druhům. První tato výzva se týkala tugrů sumaterských a úkolem hráčů bylo v daném období jich ve hře vypustit 1 000 do divočiny. Jelikož byla tato výzva úspěšně splněna, tak Microsoft daroval 10 000 dolarů na program přežití...

»
28. 02. 2014 • tonyskate2

Autentický a zlevněný Zoo Tycoon

Loni se do herního světa vrátila populární značka Zoo Tycoon, která byla od základu přepracována pro konzole Xbox One a Xbox 360. Tvůrci si pro vás nyní připravili nové video, v němž popisují spolupráci Microsoftu a Frontier Developments se skutečnými zaměstnanci zoo. Tvůrci se snažili především o autentičnost a spojili tak síly s nevýdělečnou organizací Association of Zoos and Aquariums. Znovu také připomínáme, že na Xbox One pravidelně probíhají výzvy,...

»
19. 12. 2013 • p.a.c.o0

Zoo Tycoon pomáhá skutečným zvířatům

Všichni milovníci zvířat a zároveň vlastníci hry Zoo Tycoon pro Xbox One mohou pomoci dobré věci. Microsoft do hry přidá zbrusu nové Community Challenge, kdy se hráči pokusí nějakou splnit. Pokud se jim to podaří, Microsoft daruje dotyčné neziskové organizaci 10 000 dolarů, což je velice pěkná částka. První výzva je již k dispozici a vybírat můžete mezi organizacemi Rhino Rescue (pro splnění třeba ve hře vrátit 1000 nosorožců do volné přírody),...

»
26. 11. 2013 • lindros88cze4

RECENZE: Zoo Tycoon pro Xbox 360

Série Zoo Tycoon přišla na svět v roce 2001 a více než po deseti letech se nyní vrací a to exkluzivně na konzole Xbox. My jsme samozřejmě nemohli odolat této roztomilé hře a tak vám nyní přinášíme naši recenzi verze hry pro Xbox 360.

»
25. 11. 2013 • tonyskate0

Zoo Tycoon v prodeji pro Xbox 360 a Xbox One + DEMO

Oblíbená série Zoo Tycoon se vrací a to exkluzivně na Xbox 360 a Xbox One. Postavte si vlastní zoologickou zahradu, pečujte o zvířata a postarejte se, aby vaši návštěvníci byli spokojení. Ovšem nemusíte jen stále stavět a budovat, můžete se i přepnout na správce zoo, tedy na vás a volně se vaší zoologickou zahradou procházet, a hrát si se zvířaty, jezdit ve vozíku apod. Hraním se také dozvíte spoustou zajímavostí...

»
19. 11. 2013 • tonyskate0

O vývoji Zoo Tycoon pro Xbox One

Tento pátek vychází tak jeden exkluzivní titul od Microsoft, který vyjde na obě konzole, tedy jak na Xbox 360, tak i na Xbox One, a to Zoo Tycoon. O vývoj hry se postarali Frontier Developments, kteří už stojí za kvalitními tituly jako Kinectimals a Kinect Disneyland Adventures. Vývojáři si pro nás nyní připravili deníček, který popisuje přenos nostalgické značky na konzoli nové generace. Uslyšíte spoustu zajímavých informací o hře a...

»
18. 11. 2013 • tonyskate0

Xbox One achievementy: Zoo Tycoon

Achievementy pro Zoo Tycoon jsme vám již přinesli, ale pro Xbox 360 verzi a nyní byly uvolněny i pro Xbox One. Sice se jedná o naprosto shodný list, ale aby nedošlo ke zmatení, tak uveřejňujeme seznam znovu pod Xbox One hlavičkou.

»