GC 2019: Pokračování MudRunner ponese jméno SnowRunner

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 21.8.2019, 14:13

Publikováno: 21.8.2019, 14:13

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2348 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Přejmenováním je řečeno vše. Druhý díl terénního simulátoru dlouho sliboval lepší zážitek ve všech směrech. První zvěsti hovořily o zasněžených mapách nebo licencovaných vozech. A nelhaly. Na gamescomu byl představen první trailer, jehož obsah potěší všechny příznivce brouzdání terénem. Videu vévodí sníh, led, řeky a bahno. Aljaška patrně skutečně klapne a s ní také patnáct nových map. Ty největší budou až čtyřikrát větší než mapy v nynější hře. Velkou část přizpůsobitelné garáže zaplní vozidla známých značek. Ostatně už teď můžete zahlédnout staré škopky, ale také nové modely. Hra bude k dispozici jak pro jednotlivce, tak pro čtyři hráče v multiplayeru. Vydání je jediným smutným údajem, protože letos už k němu nedojde.

 • KoubecX

  Jeeej, to vypadá parádně 🙂

 • FABIOOZO

  No nevim co noveho tam bude, ikdyz to vypada prekrasne – tak jestli tam nebudou nejake novinky (jako treba chlazeni brzd ve FIA TRUck games) tak koupi asi neuskutecnim.

  • Lukáš Urban

   Co je na chlazení brzd v dotyčný hře tak skvělého? Že to nejsou autoři pořádně schopní odladit nebo to, že na styl ježdění nemá absolutně vliv? Existuje dost simulátorů, kde se musí kvůli průjezdu terénu regulovat tlak v pneumatikách nebo výška podvozku a věř, že to ve SnowRunneru fakt nechceš. Takhle to má dost táhlé tempo, které dost lidí odradí a s podobnými kravinami to bude nehratelné.

   • FABIOOZO

    tu jde o to cim chcou prekonat 1cku

    • Lukáš Urban

     Velikost map, vyladěnější multiplayer (oba víme, že stojí za prd), větší množství přizpůsobitelných částí strojů, vylepšená fyzika terénu, přidání nových biomů, jinak pojaté výzvy, pestřejší náklady, počasí. Když to neposečou, bude toho dost. Ale do vydání ještě daleko