Ghost Recon: Future Soldier a další hry ve zpětné kompatibilitě

Publikováno: 14.3.2018, 9:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3869 článků

Ujměte se jednotky vybavenou nejpokročilejších bojovou technologií v Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier, které je od dnešního dne ve zpětné kompatibilitě pro Xbox One. Tato týmová akce ve své době slavila slušný úspěch a teď si ji můžeme připomenout i spolu s balíčky map. Hru samotnou si můžete pořídit za 199 Kč, pokud ovšem nevlastníte disk s hrou. Dále pak můžete zavzpomínat na Metal Gear Solid: Peace Walker, jehož HD edice je teď taktéž zpětně kompatibilní. Big Boss je tedy zpět a jeho digitální kopie vás přijde na 249 Kč. Jako poslední byla přidána česká plošinovka Axel & Pixel, která je opravdu pěkným kouskem, ale bohužel se už nenachází v nabídce obchodu Xbox, alespoň v tuto chvíli.

  • Akronym

    Axel & Pixel vypadá celkem dobře, škoda, že nejde stáhnout. Ale tak co se divím když to má pod sebou 2K. Ti na to serou jako na mafii.

  • Jirka Waggon

    Axel and Pixel mam ještě z doby X360, kde jsem to kupoval z USA Store a svete div se, ta hra ma cestinu! Kazdopadne vrele doporucuji, obzvláště, pokud mate radi point and click adventury.

  • digestor

    No tak Peace Walker z HD kolekce už tam je, tak šup konečně už i MGS 2 a 3 HD kolekci.

01. 05. 2012 • yourself0

Achievementy: Ghost Recon: Future Soldier

Už 25. května se budete moci vydat v kůži velitele týmu Ghost do různých částí světa, aby jste vypátrali původ špinavé bomby, která zabila předchozí Ghost tým. S vašim úkolem vám pomohou ty nejmodernější technologie a zbraně, které vycházejí z reálných prototypů, které jsou v současnosti ve vývoji. Každou zbraň si budete moci upravit v Gunsmith módu do nejmenšího detailu a to dokonce  za použití kinectu. Hra nabízí 50 Achievementů...

»