Hellblade: Senua’s Sacrifice ohodnocena pro Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 7.3.2018, 17:11

Publikováno: 7.3.2018, 17:11

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3252 článků

Britské studio Ninja Theory, které stojí za hrami jako Enslaved či DmC Devil May Cry, loni vydalo vlastní titul Hellblade: Senua’s Sacrifice, že kterého se stal nečekaný hit. Jelikož měli tvůrci omezený rozpočet, vydali svůj počin prvně na počítačích a PS4 a zdá se, že letos bychom se této skvělé dobrodružné akce inspirované severskou mytologií a keltskou kulturou mohli dočkat i na Xbox One. Už před nějakou dobou byla hra ohodnocena ratingovou organizací v Austrálii a teď se přidala i další agentura z Tchaj-wanu, která navíc přihodila i obrázek, jež můžete vidět níže. Přikládáme také trailer, který vám tuto hru blíže představí, a doufejme, že na její vydání na Xboxu nebudeme muset dlouho čekat.

 • Pavel Kanta

  Tak to by byla bomba…

  • Jaroslav Houdek

   Jo, asi jediná hra, kterou jsem PS tak trochu záviděl. Jsem rád, že jsem nekoupil PC verzi, přece jen na Xboxu si to víc užiju.

 • Fulgrim

  No konečně

 • BaRReLL

  Tohle vzdávám. Po přeceňovaných titulech jako Gone Home, Rime a Metal Gear Solid V ze kterých se vyklubaly hry které mě nudily a v případě poslední děsivě zmatené hry mi zkazily vzpomínku na první MGS z PSOne, se už nepouštím do dalších experimentů. Hype pro mě zabíjí hry.