Herní Pacárna #5

Autor: p.a.c.oPublikováno: 29.9.2019, 16:00

Publikováno: 29.9.2019, 16:00

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1846 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Po delší odmlce se opět hlásí další díl toho pravého herního zpravodajství, plného zaručených zpráv, oznámení nových her a celé řady dalších témat z herního světa. Konečně se nám podařilo získat dostatek materiálu, jelikož i herní svět to začíná před nejplodnější částí roku pěkně rozjíždět. Uvidíme jako moc bude aktuální zpravodajství vtipné, protože nám samotným přišly některé příspěvky skoro až uvěřitelného, čehož se sami děsíme. Autorská dvojice Lukáš a Lukáš přeje příjemné čtení a bude se těšit zase příště.

 • Evropská komise zakázala používání slova „cloud“ pro ukládání dat a hraní. Stalo se tak na základě několika událostí, kdy si uživatelé chtěli zahrát v oblacích nebo najít svoje data, ale díky nízké viditelnosti v oblacích došlo k několika zraněním. Evropská komise tak chce předejít nějakým vážnějším nehodám a všechny technologické společnosti si budou muset najít nějaké jiné označení.

 • Špatné známky v recenzích přiměly některé vydavatele k netradičnímu kroku. Firmy Bethesda, Electronic Arts, 2K Sports, Konami a Bandai Namco založily asociaci „For Better Numbers“. Ta bude monitorovat nejnavštěvovanější herní weby v jednotlivých státech, aby na základě získaných informací doporučovala zasílaní kopií na recenzi. Speciální algoritmus bude sledovat počty článků před vydáním hry, jejich větnou skladbu a celkový pohled na dotyčnou značku a vydavatelství. Skvěle hodnocené subjekty získají kopii okamžitě. Ty dobré po vyplnění speciálního dotazníku a negativní pouze v případě, že vydavateli předem zašlou závaznou známku recenze.

 

 • Se simulátory se roztrhl pytel a než jsme se nadáli, oznámen byl další. Dustman Simulator nás vyšle do ulic, kde se jako super hrdinové postavíme největšímu nepříteli lidstva – odpadkům. Začneme jako obyčejný pochůzkář s popelnicí a koštětem, abychom se pokusili propracovat na pravý stupínek popelářského vozu. Hlavně bacha na bezdomovce a jejich krabice, protože ty budou hlídat psi se vzteklinou. A také nebude od věci kontrolovat obsah popelnic, protože za slisování člověka nebo mrtvoly bude velký finanční postih. Dustman Simulator si všichni budeme moct koupit pod vánoční stromeček.

 • Podle insidera s přezdívkou KnowNothing chystá Microsoft nový benefit pro své hráče a potajmu připravuje program Xbox More For Less. Jeho princip spočívá v zohlednění způsobů platby při uplatnění slevy na digitální titul. Jinými slovy, čím více způsobů platby přiřadíte ke svému MS účtu, tím větší zvýhodnění vás čeká. Platební karta má být za 10 %, kdežto každá další za 3 %. PayPal taktéž za 10 %. U hodnoty dárkových karet bude aplikován převodní poměr 1000:1.
 • ZdBu74

  Dustman Simulator dost dobrý 😄

  • p.a.c.o

   Jsme rádi, že se líbí 🙂