Herní pacárna #9

Autor: p.a.c.oPublikováno: 19.1.2020, 17:00

Publikováno: 19.1.2020, 17:00

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2250 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Už to vypadlo, že ani Herní pacárna nepřežije novoroční zemětřesení, ale nakonec se ukázalo, že tomu tak nebude. Redakční šuplík vydal další ověřené zprávy, se kterými se s vámi bude i v tomto roce rozhodně budeme chtít podělit. Snad i vy, čtenáři, návrat tohoto zpravodajství oceníte a opět se s redakční dovojicí Lukášů vydáte do zákulisí herního světa, které skrývá nejedno tajemství. Přejeme příjemné čtení a hezký závěr víkendu.

  • Death Strending na Xbox One nedorazí. Očekávaná hra byla nedávno oznámena na PC, ale zástupci Microsoftu se nechali slyšet, že hráči na Xboxu rádi hrají hry a nějaký pokus legendárního vývojáře, který sám neví, o čem že to všechno nakonec bude, je nechává v klidu. Aspoň budeme moct zase něco závidět.

  • Další novinka ohledně hráčů v reálném světě se týká pana Abdula a jeho manželky. Chtěli si spolu zahrát ve stylu Goat Simulátoru, leč se ukázalo, že kozí jazyk není tak lepivý, jako ve hře a že kozy ve skutečnosti nemají rády trampolíny. Nicméně trkání jim není cizí, protože manželka cestou po nemocnici potrkala dva pacienty a jednoho lékaře, který se snažil ošetřit naražené vemeno (manželky) a prasklý roh (manžela). Přejeme jim brzké uzdravení a příště více opatrnosti.
  • Odložení příštích her od Ubisoftu bylo svedeno na neúspěch titulů Ghost Recon Breakpoint a The Division 2. Skutečnost je ovšem taková, že vývojáři se ve stereotypním herním modelu ztratily natolik, že začalo docházet k nepříjemným anomáliím. Například viking v Assassin’s Creed hackoval nepřátelskou galeonu, na které roloval plachty a pouštěl kotvu. Po světě Watch Dogs Legion poletovala mytická zvířata ze starého Řecka místo dronů a v Rainbow Six byli hráči spawnováni do Animu.
  • Electronic Arts hodlají opět naplnit pokladnici zlaťáky a udělají proto vše. Vrátila se na Steam, zrušila ztrátové projekty, plánují remastery a uvažují o sloučení některých značek. Brzy bychom se tak mohli dočkat Medal of Burnout jako post-apo závodní hry ve stylu Death Rally. Need For Space představí hororové putování vesmírem, kde gang módních návrhářů těží cenné materiály. V plánu je také Dragon Crysis, FPS střílečka s RPG prvky. Děj nabídne hrátky s časem, když se elitní voják budoucnosti ocitne ve středověku fantaskního střihu.