HITMAN 3 oznámen pro konzole Xbox

Autor: tonyskatePublikováno: 12.6.2020, 7:07

Publikováno: 12.6.2020, 7:07

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4782 článků

Dánské studio IO Interactive nám už dříve prozradilo, že pracuje na další hře s holohlavým zabijákem a teď nám oznámili i brzký návrat Agenta 47. Hitman III totiž vyjde už v lednu příštího roku, a to jak pro Xbox One, tak i next-gen konzoli Xbox Series X. Hra bude dramatickým vyvrcholením trilogie World of Assassination, v níž se opět vydáme napříč zeměkoulí do šesti pestrých lokací (včetně Dubaje) plných příležitostí a nevídané svobody, která nám umožní odstraňovat cíle po svém.

Agenta 47 čekají doposud nejdůležitější kontrakty jeho kariéry. Opět za ním bude stát věrná Diana Burnwood z Agentury, ovšem tentokrát bude muset spojit síly ještě s dlouho ztraceným přítelem Lucasem Greyem. Jejich hlavním cílem bude zlikvidovat partnery tajného politického spolku Providence, jež řídí všechno zásadní dění na světě. Nicméně i na ně se pořádá lov a musí se průběžně adaptovat. Jakmile svou misi ukončí, svět, který obývají, už nikdy nebude stejný.

Hitman III bude daleko temnější než předchozí hry trilogie a tvůrci slibují různé překvapivé momenty, napínavou atmosféru a skutečný pocit obklíčení. Hra vyjde v lednu 2021 pro Xbox Series X a Xbox One.

05. 02. 2021 • olishu0

Únorový plán nového obsahu pro HITMAN 3

Hitman 3 vyšel teprve nedávno a už vývojáři z IO Interactive klepou na dveře s celou řadou plánů a to už teď na únor. Podle čtvrtečního zveřejnění bude studio vydávat nový a bezplatný obsah každý týden po celý měsíc. Stejně tak má IO v plánu vydat aktualizaci, která bude obsahovat opravy chyb a několik vylepšení samotné hry.

»
25. 01. 2021 • tonyskate1

Hitman 3 dostane ray tracing

Akce Hitman 3 vyšla minulý týden a současně uzavřena trilogii World of Assassination od dánských IO Interactive. Nejen v naší recenzi, ale i ve světě hra zabodovala a většina týmu se nejspíše přesune na nedávno oznámený projekt s agentem 007. Část vývojářů ale bude nadále pracovat na zdokonalování hry včetně zabudování technologie ray tracing do jejich enginu Glacier. Jakmile se tak stane, měl by se jej na nových konzolích zpětně dočkat i...

»
23. 01. 2021 • japo1

Recenze: Hitman 3 – více než důstojné zakončení ságy

Od restartu série Hitman uběhlo právě pět let. Nová sága Hitmana od počátku kladla vysoký důraz na design úrovní – každá zabijákova mise byla obsáhlou do sebe zapadající skládačkou, spojenou jak z pečlivě nascriptovaných, tak i hráčem ovlivnitelných událostí. Každý průchod misí tak umožňoval hráči, poté co shromáždil požadované informace o samotném úkolu, zvolit zajímavý a někdy i dost kuriózní způsob, jak svůj cíl sprovodit ze světa. Platilo, že s...

»
18. 01. 2021 • olishu0

Startovní trailer na Hitman 3

Cigaretový dým pomalu mizí vzduchem a odnáší pocity bezpečí a samoty. Jako by tu byl ještě někdo další. Pohled doprava ani doleva nic nenapovídá a také nemůže. S největší pravděpodobností totiž stojí za zády… Nemilosrdný Agent 47 znovu vystupuje ze stínu, aby splnil svoji poslední misi – smrt totiž nečeká.

»
11. 01. 2021 • p.a.c.o0

Hitman III odhaluje všechny své lokace

Příští týden vyrazí v rámci závěru restartované trilogie holohlavý zabiják na své nové mise. Už jsme si řekli, že budeme mít různé možnosti průchodů, najdeme zkratky a že první bude mise odehrávající se v exotickém Dubaji. Jak ale jistě všichni správně tušíte, nebude to jediná země, kam se náš hlavní hrdina 20. ledna vydá zabíjet své cíle.

»
06. 01. 2021 • p.a.c.o0

Systém zkratek v Hitmanovi 3

Nebojte se, nepůjde o žádné lingvistické okénko, ale video nám ukáže, jak si v novém Hitmanovi ušetřit nějaký ten čas při plnění úkolů. Jednou z novinek závěrečného dílu trilogie bude možnost při prozkoumávání narazit na nějakou zkratku, jako je třeba ve videu možnost páčidlem otevřít a spustit žebřík. Ten se pak následně zpřístupní pro další průchody, což by mohlo nejen ušetřit čas, ale také přinést další možnost ke splnění úkolu.

»
04. 01. 2021 • p.a.c.o1

Hitman 3 a jeho první mise

Před vánoci jsme si mohli prohlédnout cinematic trailer k první misi, jejíž náplň nás zavede do Dubaje. Dnes tady máme takové malé pokračování, jelikož nové video nabízí ingame pohled právě na tuto misi. Hitman je tichý zabiják, takže tomu samozřejmě odpovídá samotný postup skrze úroveň. Ta je plná nejrůznějších detailů a také možností, jak se se splněním úkolu vypořádat. Koho hra zaujala nebo už se na ní nějakou dobu těší,...

»
14. 12. 2020 • p.a.c.o0

Hitman III v úvodní animaci

IGN nám přináší jedno moc pěkné video. V něm se holohlavý zabiják Hitman chystá na svou první akci, která odstartuje jeho dobrodružství. Jedná se o otevírací cinematic trailer, který se odehrává v Dubaji. Gameplay záběry tak rozhodně nečekejte, ale jinak je na video velice pěkný pohled. Další dobrodružství nás společně s Hitmanem čeká 20. ledna příštího roku a hra bude dostupná jak na novou, tak na starší generaci konzolí Xbox....

»