Hitman 3 ukazuje nové lokace

Autor: p.a.c.oPublikováno: 24.11.2020, 21:16

Publikováno: 24.11.2020, 21:16

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2156 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Novinky ohledně dalšího dílu Hitmana 3 jsou tady. Holohlavý zabiják Agent 47 se chystá na největší kontrakt svojí kariéry, který ho zavede na místa po celém světě. Nebude chybět mrakodrap v Dubaji, panství Thornbridge v Anglii nebo Chongqing v Číně. To všechno by mělo vypadat neskutečně dobře díky novému Glacier enginu. Ten umožní reálné zobrazení počasí (třeba dešťové kapky) a také velké množství NPC postav, jejichž počet se bude blížit ke 300 v každé lokaci.

Zároveň s ukázkou lokací byla potvrzena technická stránka, kterou se bude hra pyšnit na konzoli nové generace Xbox Series X. Hra dle očekávání poběží ve 4K při 60 FPS a to včetně HDR. Samozřejmostí je také možnost, stejně jako ve druhém díle, importovat si všechny lokace z World of Assassination do Hitman 3. Ale nebojte, i tyto lokace budou vylepšeny, aby co nejvíce pasovaly do nového dílu. Tak kdo se k Hitmanovi 20. ledna příštího roku přidá?

05. 02. 2021 • olishu0

Únorový plán nového obsahu pro HITMAN 3

Hitman 3 vyšel teprve nedávno a už vývojáři z IO Interactive klepou na dveře s celou řadou plánů a to už teď na únor. Podle čtvrtečního zveřejnění bude studio vydávat nový a bezplatný obsah každý týden po celý měsíc. Stejně tak má IO v plánu vydat aktualizaci, která bude obsahovat opravy chyb a několik vylepšení samotné hry.

»
25. 01. 2021 • tonyskate1

Hitman 3 dostane ray tracing

Akce Hitman 3 vyšla minulý týden a současně uzavřena trilogii World of Assassination od dánských IO Interactive. Nejen v naší recenzi, ale i ve světě hra zabodovala a většina týmu se nejspíše přesune na nedávno oznámený projekt s agentem 007. Část vývojářů ale bude nadále pracovat na zdokonalování hry včetně zabudování technologie ray tracing do jejich enginu Glacier. Jakmile se tak stane, měl by se jej na nových konzolích zpětně dočkat i...

»
23. 01. 2021 • japo1

Recenze: Hitman 3 – více než důstojné zakončení ságy

Od restartu série Hitman uběhlo právě pět let. Nová sága Hitmana od počátku kladla vysoký důraz na design úrovní – každá zabijákova mise byla obsáhlou do sebe zapadající skládačkou, spojenou jak z pečlivě nascriptovaných, tak i hráčem ovlivnitelných událostí. Každý průchod misí tak umožňoval hráči, poté co shromáždil požadované informace o samotném úkolu, zvolit zajímavý a někdy i dost kuriózní způsob, jak svůj cíl sprovodit ze světa. Platilo, že s...

»
18. 01. 2021 • olishu0

Startovní trailer na Hitman 3

Cigaretový dým pomalu mizí vzduchem a odnáší pocity bezpečí a samoty. Jako by tu byl ještě někdo další. Pohled doprava ani doleva nic nenapovídá a také nemůže. S největší pravděpodobností totiž stojí za zády… Nemilosrdný Agent 47 znovu vystupuje ze stínu, aby splnil svoji poslední misi – smrt totiž nečeká.

»
11. 01. 2021 • p.a.c.o0

Hitman III odhaluje všechny své lokace

Příští týden vyrazí v rámci závěru restartované trilogie holohlavý zabiják na své nové mise. Už jsme si řekli, že budeme mít různé možnosti průchodů, najdeme zkratky a že první bude mise odehrávající se v exotickém Dubaji. Jak ale jistě všichni správně tušíte, nebude to jediná země, kam se náš hlavní hrdina 20. ledna vydá zabíjet své cíle.

»
06. 01. 2021 • p.a.c.o0

Systém zkratek v Hitmanovi 3

Nebojte se, nepůjde o žádné lingvistické okénko, ale video nám ukáže, jak si v novém Hitmanovi ušetřit nějaký ten čas při plnění úkolů. Jednou z novinek závěrečného dílu trilogie bude možnost při prozkoumávání narazit na nějakou zkratku, jako je třeba ve videu možnost páčidlem otevřít a spustit žebřík. Ten se pak následně zpřístupní pro další průchody, což by mohlo nejen ušetřit čas, ale také přinést další možnost ke splnění úkolu.

»
04. 01. 2021 • p.a.c.o1

Hitman 3 a jeho první mise

Před vánoci jsme si mohli prohlédnout cinematic trailer k první misi, jejíž náplň nás zavede do Dubaje. Dnes tady máme takové malé pokračování, jelikož nové video nabízí ingame pohled právě na tuto misi. Hitman je tichý zabiják, takže tomu samozřejmě odpovídá samotný postup skrze úroveň. Ta je plná nejrůznějších detailů a také možností, jak se se splněním úkolu vypořádat. Koho hra zaujala nebo už se na ní nějakou dobu těší,...

»
14. 12. 2020 • p.a.c.o0

Hitman III v úvodní animaci

IGN nám přináší jedno moc pěkné video. V něm se holohlavý zabiják Hitman chystá na svou první akci, která odstartuje jeho dobrodružství. Jedná se o otevírací cinematic trailer, který se odehrává v Dubaji. Gameplay záběry tak rozhodně nečekejte, ale jinak je na video velice pěkný pohled. Další dobrodružství nás společně s Hitmanem čeká 20. ledna příštího roku a hra bude dostupná jak na novou, tak na starší generaci konzolí Xbox....

»