Naše hodnocení 6

Aliens: Colonial Marines

12. 2. 2013 Datum vydání Gearbox Software Vývojáři FPS není lokalizováno Xbox 360 oficiální stránky stažení hry doplňky

Připojíte se k jednotce americké koloniální námořní pěchoty, která se chystá čelit útoku mimozemšťanů, intenzivnějšímu a strašlivějšímu než kdy dřív. Originální příběh pochází z pera uznávaných autorů Bradleyho Thompsona a Davida Weddlea a vyznačuje se sugestivní atmosférou, kterou jinak známe spíše z filmů. Díky nejnovějším technologiím přináší hra zcela nový, interaktivní zážitek ze setkání s jinoplanetníky.

Jako člen elitní jednotky budete mít k dispozici jak klasické zbraně, známé z podobných her (od pulsních pušek až po plamenomety), tak i zbrusu nové vybavení a dovednosti. Bojový systém je založen na skupinovém boji, takže budete muset využít vše, co budete mít k dispozici. Děj se odehrává ve stísněných prostorách a hrůzyplnou atmosféru ještě umocňuje jak působivý soundtrack, tak i četná překvapení a šoky.

Příběh hry můžete hrát jak sami, tak i v kooperativním režimu pro celkem čtyři hráče, s nimiž můžete sdílet hororovou atmosféru. V tomto režimu se každý z vás stane členem koloniální námořní pěchoty a v každé misi sehraje důležitou roli.

30. 05. 2014 • p.a.c.o0

Nabídka týdne: Star Trek a Aliens

Říkáte si ,co má společného Star Trek a Vetřelci? Kromě aktuální nabídky týdne nic, ale i tak si zaslouží vaši pozornost. Zlatí členové totiž mohou i tento týden získat zajímavou nabídku her za ještě zajímavější ceny. Eart Defence Force stojí 870,33 Kč, Star Trek 98,67 Kč a Lost Planet 3 203,66 Kč. Ostatní tituly nabídky pak mají společného jmenovatele, kterým jsou Alieni. Za akční cenu pořídíte Aliens: Colonial Marines 149,75 Kč, Alien Hominid...

»
09. 10. 2013 • tonyskate0

Nabídka týdne: Aliens, Star Trek a další

Nová Nabídka týdne se zaměřuje především na hry podle filmových sérií, což kolikrát nejsou zrovna velké hity, ale za ty ceny a navíc pár titulů opravdu stojí za to. Tento týden tedy mohou Zlatí členové Xbox Live za výhodné ceny stahovat tyto tituly:

»
14. 02. 2013 • lindros88cze0

RECENZE: Aliens: Colonial Marines

Všichni fanoušci Vetřelčí série jistě očekávali příchod Koloniálních mariňáků na jejich obývákové /pokojové miláčky. Bohužel nám chlapci ze Segy a Gearboxu naznačovali, že to zas až taková bomba nebude. No jak to nakonec dopadlo se dozvíte v naší recenzi. autorem recenze je Lord Rohlík Sám jsem velkým fanouškem všech filmů s Vetřelcem a tak recenze nebude zcela nezaujatá. Atmosféra filmů na Vás dýchne hned z titulků na začátku hry a...

»