Assassin’s Creed Chronicles: India

12. 1. 2016 Datum vydání Climax StudiosUbisoft Vývojáři AkčníPlošinovka není lokalizováno Xbox One stažení hry

Assassin’s Creed Chronicles je soubor tří her ze třech prostředí světa Assassin’s Creed. Podíváme se do Číny, Indie a do „Leninského“ Ruska, kde právě zuří občanská válka. Ubisoft experimentuje a zkouší značku zasadit i do 2D prostředí s menším měřítkem násilí jakožto plošinovku. V Assassin’s Creed Chronicles: India jste vrženi do konfliktu mezi Sikhskou říší a Východoindickou společností v roce 1841. Když velitel Templářů dorazí se záhadným předmětem, který patřil řádu Asasínů, musí Arbaaz Mir odhalit, proč přišel, získat předmět nazpět a ochránit své přátele a milenku.

12. 01. 2016 • Josef Brožek1

Assassin’s Creed Chronicles: India v češtině

Podsérie Assassins Creed s názvem Chronicles je zvláštní odbočkou od AAA akční adventury od Ubisoftu, která dnes už je tak zajetá, že by i sebevrazi skákající pod vlak mohli závidět. Každý rok nový Assassins Creed řekli si v Ubisoftu, ovšem dále přišli s nápadem donést zbrusu novou odbočku. No už jsme hráli China, kde jsme se podívali (kupodivu) do Číny a dnes vychází i verze s Indií. Není stejná. Hrajeme...

»
06. 01. 2016 • p.a.c.o2

AC Chronicles: India se ukazuje ve videu

Druhý díl odbočkové série Assassin’s Creed Chronicles se podívá do Indie a přesně tomu se věnuje nejnovější trailer. Zasazen je do doby, kdy se odehrá střet Sikhské říše a Východoindické společnosti, do kterého vstoupíme v kůži Arbaaza Mira, mistra asasína. Jeho hlavním cílem ale není zmíněné válka, nýbrž záchrana své milované a navrácení toho, co bylo ukradeno bratrstvu. Zahrát si budeme moct již 12. ledna, takže vydání je už za dveřmi.

»