Naše hodnocení 9

Chivalry 2

8. 6. 2021 Datum vydání Tripwire Interactive LLC‬ Vývojáři Akční není lokalizováno Xbox OneXbox Series X/S

Vydejte se krvavou vřavou směrem za vítězstvím. Cesta to ale nebude vůbec snadná, protože do cesty se nám postaví nejen hradby nebo opevněné, ale hlavně nepřátelští hráči. Kdo se naučí dobře bojovat, bude mít podstatně větší šanci na přežití.

15. 02. 2022 • p.a.c.o0

Do Chivalry 2 míří nový obsah

Středověké bitvy v propracovaném Chivalry 2 dají opravdu zabrat, ale ostřílení vojáci již jistě pokukují po nějakém novém obsahu. Ten jim servíruje nový update, který dnes dorazil. Nese název „House of Aberfell“ a přináší spoustu novinek. Tou největší bezesporu je The Raid on Aberfell, na kterém bude až 64 hráčů plnit týmové úkoly. Útočníci se budou muset vypořádat s vesnicí, obeliskem a nakonec zabít nebohé druidy. Obránci se jim v tom...

»
18. 06. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: Chivalry 2

V nablýskané zbroji za srdcem krásné princezny, nehynoucí slávou v básních a půlkou království. Tak nějak idylicky jsem si vždycky představoval život ve středověku. Jak mi ukázalo Kingdom Come, tak úplně skvělé to nebylo, jelikož všechny zužovali nějaké patálie. Tím spíš, když se člověk, coby pěšák, dostal do nějaké hromadné bitvy. V herním průmyslu se pak najdou firmy specializující své hry právě na tuto soubojovou část.

»