Naše hodnocení 5

Deadfall Adventures

15. 11. 2013 Datum vydání The Farm 51 Vývojáři AkčníFPS není lokalizováno Xbox 360 oficiální stránky stažení hry demo doplňky

Píše se rok 1938. James Lee Quatermain je muž mnoha talentů, mezi které ale schopnost udržet si peníze rozhodně nepatří. Quatermain není příliš nadšen z toho, že má doprovázet Jennifer Goodwinovou, americkou agentku a svou bývalou kolegyni, do egyptského chrámového komplexu, odkud mají vyzvednout starobylý artefakt – Srdce Atlantidy. Ani za mák nevěří tomu, že tento artefakt má údajně omlazující účinky, a už vůbec se nestará o to, že po Srdci pátrá i četa Ahnenerbe, nacistický oddíl specializovaný na okultní záležitosti.

Klasická hratelnost akčních adventur z pohledu první osoby, která kombinuje rychlou akci a intenzivní přestřelky s adventurou, která hráče odměňuje za průzkum, řešení hádanek a procházení „méně probádaných cest“.

20. 02. 2014 • xkotv0

Video-recenze: Deadfall Adventures

Střílečka Deadfall Adventures se silně inspiruje slavným Indiana Jonesem. Vydáte se tak do exotických lokací a budete bojovat nejen s neznámými bytostmi. Hra rozhodně pracuje se zajímavým konceptem, ale příběh, technická stránka a celková nenápadisto schazují hru do průměru.

»
27. 09. 2013 • tonyskate1

CGI trailer pro akci Deadfall Adventures

Jednou z dalších her, které letos vyjdou na Xbox 360 v češtině, je i FPS akce Deadfall Adventures. V této hře se podíváme do roku 1938 a jako Lee Quatermain se vydáme hledat prastarý artefakt Srdce Atlantidy. Ovšem situace se trochu zvrtne a budete si muset poradit se starobylými nepřáteli. Navštívíte exotické lokace jako Egypt, polární kruh a další. Hra vypadá velmi slibně a s českými titulky vyjde již 15....

»