Naše hodnocení 8

FlatOut 4: Total Insanity

17. 3. 2017 Datum vydání Kylotonn Vývojáři Závodní není lokalizováno Xbox One stažení hry
17. 03. 2017 • Josef Brožek9

Recenze: Flatout 4: Total Insanity

Je tomu 13 let od vydání prvního dílu ze série Flatout a od té doby se toho se značkou stalo celkem dost. Bugbear Games, puvodní vývojáři, se po Ultimate Carnage značky vzdali a od té doby pracují na všem známém projektu Next Car Game: Wreckfest, na jehož předběžný přístup mají hráči prozatím smíšené názory. Třetí díl si vzalo do rukou studio Team 6, které ze značky udělalo naprostý propadák, proto...

»
13. 03. 2017 • chaosteorycz0

XKO Fresh News 27

Tým XKO TV, stojící za pořadem XFN, neustále hledá ten nejlepší formát pro přehled týdenní premiér. Díky tomu se jeho podoba od loňského srpna několikrát změnila, přičemž základní náplň zůstala vždy stejná. Dalším evolučním krokem tak bylo oproštění se od našich redakčních témat, kterými byly soutěže a recenze. Nový díl tak obsahuje čistou herní nálož, která se soustřeďuje na novinky následujících dní a taky na ta nejzajímavější oznámení z minulého týdne.

»
03. 03. 2017 • wellkeybig1

FlatOut 4 : Total Insanity čeká na vaší předobjednávku

FlatOut 4 je za rohem a všichni milovníci série mají jistě zakroužkovaný datum vydání ‎17‎. ‎března‎. Hra se konečně objevila na Xbox store za příznivých 1 259 Kč. FlatOut se pyšní velikostí 6GB a sází na návrat k adrenalinovým kořenům i výbornou destrukci aut a prostředí.

»