NBA 2K14

4. 10. 2013 Datum vydání Visual Concepts Vývojáři Sportovní není lokalizováno Xbox 360Xbox One oficiální stránky stažení hry doplňky

Je zde nový ročník NBA a taky přichází pokračování, NBA 2K14, kde hvězdou je především LeBron James, který se přímo podílí na vývoji a na přípravě co možná nejvíce realistického pojetí basketballu. Připravte se na propracovanější pohyby, fyziku míše i hráčů samotných a ještě více hřišť, než bylo v předešlém ročníku. Pokud jste fanouškem košíkové, je tato hra nutností!

03. 03. 2015 • p.a.c.o0

Servery NBA 2K14 končí v březnu

2K Sports oznámili, že servery pro NBA 2K14 ukončí provoz k 31. březnu. Hra samotná bude samozřejmě fungovat i po tomto datu, ovšem online funkce nikoli. Všichni sběratelů achievementů tedy mají poslední měsíc na získání těch, jež jsou propojeny s online funkcemi hry a ostatní poslední měsíc na online zápasy.

»
18. 11. 2013 • tonyskate0

Next-gen trailer pro NBA 2K14

Zatímco NBA Live 14 vyjde až tento týden, tak už několik týdnů můžeme hrát NBA 2K14, které samozřejmě také míří na next-gen konzole. 2K Sports si pro vás nyní připravili trailer, který představuje některé z nových prvků pro nové konzole. Lepší vizuální zpracování samozřejmě není třeba zmiňovat, kterého bylo dosaženo díky novému Eco enginu a realistickému nasvícení. Všechny prvky jsou vám detailně zobrazeny v přiloženém traileru.

»
28. 10. 2013 • p.a.c.o0

Vylepšená funkce NBA Today pro Xbox One

Mnozí z vás jistě hrají NBA 2K14 a využívají nějakým způsobem funkci NBA Today. S ní je možné sledovat výsledky svého oblíbeného týmu a stejně tak i tyto zápasy hrát. Můžeme sledovat, jak zápas dopadl, kdo dal kolik bodů atd. NBA Today se objeví i ve verzi pro Xbox One, kdy jejím hlavním vylepšením bude live streamování výsledků přímo do vaší konzole, takže už nebudeme muset čekat, než zápas skončí...

»