Naše hodnocení 8

Nike+ Kinect Training

2. 11. 2012 Datum vydání Sumo Digital Vývojáři Sportovní není lokalizováno Kinect oficiální stránky stažení hry doplňky

Osobní trénink Nike jen pro vás. Připravte se na svou příležitost – bez ohledu na svou úroveň a cíle. Nike+ Kinect Training měří váš postup od prvního dne, zkouší vaši sílu, výdrž a celkovou kondici, a vytváří tak vaše skóre Fuel Print. Získejte přímou odezvu a motivaci od svého trenéra a inspiraci od sportovců Nike. Udržte si motivaci a díky komunitám Nike+ a Xbox LIVE změňte své cvičení na společenskou událost. Nike+ Kinect Training sleduje vaše pohyby a okamžitě reaguje na to, jak cvičíte. Pokud nejste v kondici, pomůže vám dostat se do formy.

23. 03. 2013 • xkotv0

Video-recenze: Nike+ Kinect Training

Pohybový senzor Kinect nabízí spoustu možností a jistě jste si jej někteří pořídili za účelem cvičení, k čemuž je titul Nike+ Kinect Training naprosto ideální. Ve hře se vás ujme profesionální trenér a pokud zapojíte rozumný jídelníček, můžete oprášit plavky :-).

»
22. 10. 2012 • tonyskate0

Achievementy: Nike+ Kinect Training

Již za dva týdny vyjde na Kinect pro Xbox 360 další cvičící titul a to Nike+ Kinect Training, který vás pořádně prožene a dohlížet na vás přitom bude profesionální (virtuální) trenéři. Achievementy se nezdají být extra obtížné, ale rozhodně se zapotíte. Extra Round – 15G – rozhodněte se pro další kolo během tréninku Strenght nebo Weight. Jump In – 15G – dokončete rychlé (Quick Start) cvičení. Personalized Just for You...

»