Hraní s kamarády na Xboxu

Autor: tonyskatePublikováno: 11.1.2023, 14:36

Publikováno: 11.1.2023, 14:36

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

U hraní se můžete skvěle bavit nejen sami, ale také s kamarády, a to nejen s těmi online. Na Xboxu je spousta skvělých her, které umožňují lokální kooperaci, tedy hraní alespoň ve dvou na jedné konzoli, a neschází mezi nimi ani zajímavé párty hry, které mohou oslovit i nehráče. Určitě proto mrkněte na dvojici videí z produkce Xbox CZ, který vám doporučí například Želvy Ninja, Goat Simulator 3, Gang Beasts, Among Us, Overcooked a další.

08. 12. 2022 • p.a.c.o0

I kozy budou slavit Vánoce

Vánoce se blíží, takže tematické doplňky pro nejrůznější hry nemohou chybět. A jednou z nich musí být také čtyřnozí miláčkové, které v tomto případě reprezentují kozy. Goat Simulator 3 dostává v rámci nejnovějšího updatu hned devět nových věcí, kam patří čepice, svetry nebo rohy. Podrobnější přehled, včetně módní přehlídky vám nabídne speciální trailer, ve kterém si jednotlivé doplňky můžeme pěkně prohlédnout. Obyvatelé San Angora naše outfity jistě ocení.

»
23. 11. 2022 • p.a.c.o0

RECENZE: Goat Simulator 3

Poslání her je jasnější než výbuch atomovky. Mají přinášet výborné technické zpracování, vážné příběhy, kdy místy jedno nebo obě oči nezůstanou suché a propracovanou hratelnost, která je výzvou nejen pro naše ruce, ale také hlavu. Anebo taky ne. Pokud vývojáři popustí uzdu fantazii, vymyslí něco bláznivého, bizardního či ujetého, a ještě pro jistotu k tomu přilepí přídavek simulátor.

»