Hyper Scape startuje 11. srpna

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 3.8.2020, 17:23

Publikováno: 3.8.2020, 17:23

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3325 článků

Bezplatným battle royalem vstoupí Ubisoft do světa zlatých prutů, napěchovaných sejfů a nalezišť nekonečného bohatství. Právě v online řežbách stovek lidí se dnes točí největší peníze a možná to je i důvod, proč v nich chce mít každý svého zástupce. Městské souboje Hyper Scape to zkusí v poměrně lákavém prostředí virtuálních soubojů, ze kterých vede cesta do lepšího světa. Ale je tomu skutečně tak? Zjistit to můžete už 11. srpna, kdy titul vyjde na všechny dostupné platformy. Souběžně s tím odstartuje i první sezóna.

Její náplní jsou primárně režimy Solo a Squad Crown Rush, které doprovodí časově omezené módy. K mání bude výběr jedenácti zbraní a stejný počet hacků. Novinkou budou zbraň Dragonfly a Magnet použitelný jako past. Objeví se také první Memory Shards, střípky příběhů, jejichž prostřednictvím se dozvíte víc o světě a jednotlivých postavách. Tyto příběhové kousky se ukryjí na herní mapě každý týden.

Pokud jste zkoušeli otevřenou betu na PC, pak se můžete těšit na kosmetické cetky, které se převedou na konzoli. Jelikož hra podporuje přenos postupu mezi platformami, nepřijdete o své dosažené výsledky. Pro boháče zvyklé kupovat permanentky má Ubisoft připravený Battle Pass se stovkou tříd odměn.

13. 07. 2020 • Lukáš Urban0

Hyper Scape se pochlubil příběhem

Věřte nebo ne, ale i battle royale hry mají právo na příběh. Project francouzského Ubisoftu přitom vůbec netroškaří a do děje zapojil hned globální katastrofu. Tentokrát za ní nestojí mocná příroda nebo obyvatelé vesmíru, ale technologie. Futurističtí pomocníci všeho druhu dělají z živých tvorů závislé jedince, kteří se bez moderních zařízení snad ani nepodrbou. Je tu však možnost, jak z dystopického světa uniknout. Existuje prý část civilizace, kde technologický pokrok nepřevzal rozhodující...

»
03. 07. 2020 • Lukáš Urban1

Ubisoft pošle do battle royale žánru Hyper Scape

Francouzský vydavatel je jeden z mála, který by teoreticky z každé své značky mohl bleskurychle udělat battle royale. Hrají mu do karet obrovské otevřené světy a dlouholetá zkušenost se všemi typy bojových struktur. Od potyček na blízko, přes máchání mečem, až po tradiční střelné zbraně. A přesto se stovka lidí střetne ve fungl novém místě, které montrealská pobočka oznámila jako nadcházející projekt pro nynější generaci konzolí. Ano, battle royale tematika má své...

»