KazatelCZE: Jsme sice nováčci Xboxweb League, ale chceme ji vyhrát!

Autor: sirnaq2426Publikováno: 4.11.2019, 15:03

Publikováno: 4.11.2019, 15:03

Sociální sítě

O autorovi

sirnaq2426

Je autorem 9 článků

Dnes tady máme rozhovor s kapitánem našeho domácího týmu FC Xboxweb, zároveň veteránem české Pro Clubs scény Martym.

Ahoj Marty, mohl by ses nám ve zkratce představit?

Ahoj, na xku hledej KazatelCZE, ale jinak Marty. Je to kratší a líp se to vyslovuje. Patřím do trochu starší kategorie pařanů, 33 let už je znát. Připadám si už jako xbox veterán (smích).

Mohl by jsi nám říct co Tě vedlo k hraní Pro Clubs? Přece jen většina lidí hraje FUT mód nebo kariéru trenéra a mnozí neví ani co si pod pojmem Pro Clubs představit?

Dobrá otázka. Já vlastně vždycky hrál spíš multiplayer (FUT mód považuju za singl i když je online) a tak když jsme s klukama někdy 2012 přišli na Pro Clubs, byla to jasná volba. Čím víc lidí v party, tím větší zábava. A tak jsme si poklidně hráli v pár lidech až přišel nápad založit tým FC Xboxweb a dál už se to vezlo na trošku hektičtější vlně. 

Pojďme ke klubu FC Xboxweb. Jaké máte plány do sezóny?

Jako nováček s názvem týmu, který je zároveň partnerem ligy nemáme úplně nejvlídnější přijetí na venkovních stadionech, ale takovou tu nálepku otloukánka ligy jsme asi po 6 kolech bez prohry už sundali (smích). Tým je solidně poskládaný z takových odpadlíků a nechtěných hráčů. Zároveň jsou v něm i moji velice dobří přátelé a tak se tým stává srdcovou záležitostí a zároveň udržujeme skvělou náladu a partu. Dnešní novinkou je i pozvánka do kvalifikace Champions League, takže nám držte palce ať udržíme hlavu nahoře i v porovnání s konkurencí v Evropě. Pro zbytek sezóny bych nás rád viděl na čelních příčkách, tak snad to vyjde.

Co říkáš na nový projekt Xboxweb League?

Myslím, že je to krok správným směrem a doufám, že přítomnost prvního a doufejme ne posledního partnera ligy přivede k pro clubs více týmů a hráčů a povede k větší zábavě a zároveň kvalitě ligy jako takové. Samozřejmě doufáme, že nakonec ukořistíme i nějaké ty ceny!

Jsou ve vaší domácnosti ještě nějaké hry, které si rádi zahrajete?

No (smích) .. přítelkyně je trošku zažraná do The Division 2 a musím říct, že jí to už i dost jde. Já si jinak rád zastřílim v BF sérii (Battlefield V) a sem tam dám i PUBG. Ale toho času s ohledem na řešení věcí kolem Pro Clubs je čím dál méně.

Portál Xboxweb.cz pořádá hodně zajímavých online turnajů o hodnotné ceny ne jen ve Fife. Budeš je podporovat pokud Ti to čas dovolí?

Ano samozřejmě (smích). Rád si zahraju Fifu a chystám se teď na PUBG, tak drž pěsti ať mi vyjde čas. Takže na těchto turnajích mě můžete potkat.

Děkuji Marty za Tvůj čas, přeji co nejvíce úspěchů do nové sezóny a poprosím Tě o slovo na závěr.​

Děkuji. Závěrem bych asi poděkoval svým skvělým spoluhráčům za jejich výkony a popřál bych jim ať to vydrží co nejdéle. Zároveň bych chtěl poděkovat Monče za to, jak se o mě doma stará a pomáhá mi mít krásné zázemí. Celé XBOX komunitě a Xboxwebu zvlášť bych popřál hodně štěstí a úspěchů ať už se vrhnou na cokoliv.

20. 05. 2020 • DandyCZE0

Mistři FIFA 20 a NHL 20 Xbox Challenge

Máme za sebou velké finále o nejlepší hráče FIFA 20 a NHL 20 v rámci projektu Xbox Challenge. Po třech měsících kvalifikačních víkendů a jednom finálovém můžeme říci „Gratulujeme“.

»
13. 05. 2020 • DandyCZE0

FIFA 20 v EA Access

Pokud využíváte službu EA Access, tak jste jistě vyhlíželi přidání plné verze hry FIFA20. Dneska se můžete plácnout po zádech, jelikož čekání je u konce. FIFA20 dorazila do Vaultu. Můžete začít stahovat a vyzkoušet nejhranější sportovní hru na světě. V naší recenzi se nevedla špatně.

»
12. 05. 2020 • waggon2

Xbox Weeks Deals – 12.5. až 19.5.2020

Závodníci na start! Tak nějak bych s klidným srdcem mohl označit výprodej na tento týden. Forza Horizon 4, F1 2018, DiRT Rally 2.0, Need for Speed, Project CARS 2 a jiné závodní hry teď můžete koupit levněji. Ale samozřejmě v seznamu zlevněných her nacházíme též hry podle Tom Clancyho, XCOM 2, Payday 2, Destiny 2 atd. A opět připomínáme, že Game Pass se stále dá získat až na “3 roky za pouhých...

»
10. 03. 2020 • kazatelcze0

Xboxweb.cz FIFA Pro Clubs liga – 7. týden

A máme za sebou předposlední týden. Při pohledu na tabulku by se mohlo zdát, že je již rozhodnuto, ale nenechte se zmýlit. Poslední kolo stále nechává ve hře o titul dva týmy. Vesani se utkají s FC Xboxweb a našim rozhodně bude fandit celá Ústřice, kde si všichni budou přát debakl Vesanů. Tento výsledek společně s vysokou výhrou Ústřice nad CZ Unity by ještě mohl sebrat titul Vesanům. Severka si...

»
02. 03. 2020 • kazatelcze0

Xboxweb.cz FIFA Pro Clubs liga – 6. týden

A další týden je opět za námi. Ani přes řádící korona virus se žádný ze zápasů neodložil, protože fanoušci a zábava jsou pro nás nejdůležitější faktory. Uplynulý týden přinesl opět spoustu zajímavých zápasů. Naprosto nečekaně Cypové zmasakrovali v ligovém zápasu úřadující šampiony z Xboxwebu 4:0. Následně udolali i Black Eagles v poháru 1:0 a nakonec zaslouženě postupují dále. Vesani stále vedou tabulku a náskok po zaváhání Eagles navýšili již na...

»
11. 02. 2020 • kazatelcze0

Xboxweb.cz FIFA Pro Clubs liga – 3. týden

Ahoj, tento týden o den později. Jsem jen člověk a rýma mi nedovolila moc dobře fungovat. Co že se nám to za posledních osm dní událo? Je toho spousta, tak se na to pojďme podívat. Tabulku nadále ovládají Vešani s Ústřicí a Orly v zádech. Jelikož jsme zhruba v polovině soutěže, tak každý bod nabývá na hodnotě. Úsřice minulý týden tvrdě narazila a prohrála důležité zápasy jak proti Orlům, tak...

»
04. 02. 2020 • kazatelcze0

Xboxweb.cz FIFA Pro Clubs liga – 2. týden

Máme za sebou druhý hrací týden. Vešani pokračují na vítězné vlně a právem jim náleží první místo v tabulce. Opět se stalo několik překvapení. Populars obrali o body nejen Černé orly a odlepili se od nejspodnějších pater. Spodek tabulky zatím patří trojici nováčků. Ústřice tentokrát nezaváhala a 9b je jasným signálem k posunu na 2. místo tabulky. Severka drží basu s Orly a stále jsou společně na stejné úrovni. Po...

»
29. 01. 2020 • kazatelcze0

Xboxweb.cz FIFA Pro Clubs liga – 1. týden

Pojďme se společně podívat za uplynulým prvním hracím týdnem Xboxweb League. Předně tu máme jednu smutnou zprávu a tou je odstoupení týmu SK Slezská ze soutěže. Rozhodnutí je konečné a každý jejich zápas bude kontumován ve prospěch soupeře. Předposlední Populars šokovali, když sebrali body úřadujícím mistrům, kterým se celkově vstup úplně nepovedl a se ziskem 4 bodů jsou zatím na 7. příčce. První týden se naopak velice povedl dvojici FK...

»