KazatelCZE: Jsme sice nováčci Xboxweb League, ale chceme ji vyhrát!

Autor: sirnaq2426Publikováno: 4.11.2019, 15:03

Publikováno: 4.11.2019, 15:03

Sociální sítě

O autorovi

sirnaq2426

Je autorem 6 článků

Dnes tady máme rozhovor s kapitánem našeho domácího týmu FC Xboxweb, zároveň veteránem české Pro Clubs scény Martym.

Ahoj Marty, mohl by ses nám ve zkratce představit?

Ahoj, na xku hledej KazatelCZE, ale jinak Marty. Je to kratší a líp se to vyslovuje. Patřím do trochu starší kategorie pařanů, 33 let už je znát. Připadám si už jako xbox veterán (smích).

Mohl by jsi nám říct co Tě vedlo k hraní Pro Clubs? Přece jen většina lidí hraje FUT mód nebo kariéru trenéra a mnozí neví ani co si pod pojmem Pro Clubs představit?

Dobrá otázka. Já vlastně vždycky hrál spíš multiplayer (FUT mód považuju za singl i když je online) a tak když jsme s klukama někdy 2012 přišli na Pro Clubs, byla to jasná volba. Čím víc lidí v party, tím větší zábava. A tak jsme si poklidně hráli v pár lidech až přišel nápad založit tým FC Xboxweb a dál už se to vezlo na trošku hektičtější vlně. 

Pojďme ke klubu FC Xboxweb. Jaké máte plány do sezóny?

Jako nováček s názvem týmu, který je zároveň partnerem ligy nemáme úplně nejvlídnější přijetí na venkovních stadionech, ale takovou tu nálepku otloukánka ligy jsme asi po 6 kolech bez prohry už sundali (smích). Tým je solidně poskládaný z takových odpadlíků a nechtěných hráčů. Zároveň jsou v něm i moji velice dobří přátelé a tak se tým stává srdcovou záležitostí a zároveň udržujeme skvělou náladu a partu. Dnešní novinkou je i pozvánka do kvalifikace Champions League, takže nám držte palce ať udržíme hlavu nahoře i v porovnání s konkurencí v Evropě. Pro zbytek sezóny bych nás rád viděl na čelních příčkách, tak snad to vyjde.

Co říkáš na nový projekt Xboxweb League?

Myslím, že je to krok správným směrem a doufám, že přítomnost prvního a doufejme ne posledního partnera ligy přivede k pro clubs více týmů a hráčů a povede k větší zábavě a zároveň kvalitě ligy jako takové. Samozřejmě doufáme, že nakonec ukořistíme i nějaké ty ceny!

Jsou ve vaší domácnosti ještě nějaké hry, které si rádi zahrajete?

No (smích) .. přítelkyně je trošku zažraná do The Division 2 a musím říct, že jí to už i dost jde. Já si jinak rád zastřílim v BF sérii (Battlefield V) a sem tam dám i PUBG. Ale toho času s ohledem na řešení věcí kolem Pro Clubs je čím dál méně.

Portál Xboxweb.cz pořádá hodně zajímavých online turnajů o hodnotné ceny ne jen ve Fife. Budeš je podporovat pokud Ti to čas dovolí?

Ano samozřejmě (smích). Rád si zahraju Fifu a chystám se teď na PUBG, tak drž pěsti ať mi vyjde čas. Takže na těchto turnajích mě můžete potkat.

Děkuji Marty za Tvůj čas, přeji co nejvíce úspěchů do nové sezóny a poprosím Tě o slovo na závěr.​

Děkuji. Závěrem bych asi poděkoval svým skvělým spoluhráčům za jejich výkony a popřál bych jim ať to vydrží co nejdéle. Zároveň bych chtěl poděkovat Monče za to, jak se o mě doma stará a pomáhá mi mít krásné zázemí. Celé XBOX komunitě a Xboxwebu zvlášť bych popřál hodně štěstí a úspěchů ať už se vrhnou na cokoliv.

21. 11. 2019 • p.a.c.o0

FIFA 20 nabídne Copa Libertadores

Může se na první pohled zdát, že série FIFA má licenci snad na všechny myslitelné soutěže. Někomu však může chybět jeden zásadní turnaj z Jižní Ameriky. Máme na mysli Copa Libertadores, což je jihoamerický protějšek Evropské ligy. Je proto velice příjemnou zprávou, že této soutěže se v novém ročníku FIFA 20 dočkáme v kompletní licenci a to formou zdarma dostupného updatu. Díky němu si budeme moct užít všechny týmy a...

»
15. 11. 2019 • sirnaq24260

Raymond: Chceme být rovnocenými soupeři!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu SK Slezská, zároveň jediným zástupcem z Moravy – Raymondem.

»
04. 11. 2019 • lindros88cze1

Xbox Masters o 230000kč startuje!

Možná jste včera zaznamenali oznámení oficiálních turnajů v Xboxu pod názvem Xbox Masters. Máme velkou radost, že se podařilo připravit i velké turnaje na Xboxu a za to patří velký dík organizátorům a partnerům. Za tým XW  nás to těší dvojnásob, jelikož se na turnaji budeme podílet. Ale teď k samotným turnajům.

»
01. 11. 2019 • sirnaq24261

Vorlajzzz: Začátek Xboxweb League nebyl pro nás jednoduchý!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu FK Severka, zároveň vítězem 1. ročníku VPG CZ/SK ligy (nově Xboxweb League) a člověkem, který měl velký podíl na rozjezdu české Pro Clubs scény Vorym.

»
07. 10. 2019 • sirnaq24260

Xboxweb League startuje!

Nazdar fifaři, pár dnů zpět jsme Vám představili zbrusu novou československou Xboxweb League ve hře FIFA 20, režimu Pro Clubs. Lehce jsme Vám nastínili jak to bude vypadat, ale dnes bychom Vás chtěli obeznámit s  kompletními informacemi.

»
04. 10. 2019 • DandyCZE0

Xboxweb FIFA 20 Welcome Cup

Stejně jako v NHL, tak i ve FIFĚ jsme letos připravili úvodní turnaj a podle očekávání i herní sezónu, kterou představíme v nejbližších dnech!

»
29. 09. 2019 • sirnaq24261

FIFA 20 Pro Clubs a Xboxweb League

Zdravíme všechny online hráče a hlavně fifa nadšence! Naše úspěšné FIFA, NHL a PUBG turnaje již určitě znáte. Dnes, Vám ale chceme představit absolutní bombu a hlavní novinku letošního roku – spuštění Xboxweb League v FIFA 20, režimu Pro Clubs. Naše československá liga se odehraje v nejnovější verzi hry a to pod systémem VPG, který je celosvětově využíván. Díky tomuto jedinečnému systému jsme schopni hru posunout blíže reálnému fotbalu (Nákup/prodej...

»
28. 09. 2019 • kazatelcze6

RECENZE: EA SPORTS FIFA 20

Ani tento rok nejsme ochuzeni o další díl ze série FIFA. Dnes necháme stranou handrkování na téma, jestli je lepší FIFA nebo PES, kdo si koupil licenci na Juve a raději si rovnou řekneme něco o nové FIFA 20.

»