Kompletní balík The Walking Dead s bonusy a vylepšením

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 14.9.2019, 16:50

Publikováno: 14.9.2019, 16:50

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2665 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Fanoušci Telltale a jejich nemrtvé série mají důvod k radosti. Společnost Skybound Games, která se značky chopila po krachu původních autorů, vydala kompletní edici herní značky The Walking Dead. To znamená, že dostanete čtyři sezony, odnož 400 Days a minisérii Michonne. Dohromady více jak padesát hodin ve dvaceti třech epizodách. A to rozhodně není málo. Celý balík stojí 1429 Kč, což se může zdát hodně, nicméně vydavatel komplet v mnohém vylepšil.

Upravenou grafiku ze čtvrté sezony nově mají všechny hry. To samozřejmě zahrnuje i dynamické nasvícení. V rámci úprav došlo na vyladění synchronizace dabingu a pozměnění rozhraní. Hratelnost se chlubí drobnými novinkami a stejně tak obsah bonusového materiálu. Do něj se dostaly záběry z vývoje, dokumenty a na deset hodin komentářů. Dále hudební přehrávač se soundtrackem, galerie, prohlížeč modelů a další přídavky pro vášnivé fanoušky. Kolekce vyšla tenhle týden.

  • StriderCZ

    K této adventurní sérii jsem se dostal skrze dceru a když mám chuť, pustím si ji v Game Passu.

  • FABIOOZO

    hm, studio udelalo to co vsechny ostatni studia, po par propadakach a nedodelkach vydaj kompletni serii 😀 LOL za me NEEEE