Kooperativní The Anacrusis v Game Passu

Autor: olishuPublikováno: 17.1.2022, 10:03

Publikováno: 17.1.2022, 10:03

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 72 článků

The Anacrusis je kooperativní střílečka z pohledu první osoby pro čtyři hráče, která se odehrává na palubě masivní hvězdné lodi uvízlé na okraji prozkoumaného vesmíru. Spojte se s přáteli v nekonečně hratelném boji proti hordám mimozemšťanů a odemkněte si výhody, zbraně a nové způsoby hraní.

Bojujte s mimozemskou hrozbou pomocí ohromujícího arzenálu klasických sci-fi zbraní. Perky změní váš způsob hraní. Naskládejte všechna vylepšení na sebe, abyste posílili pistoli poslední záchrany, nebo zvyšte svou obranu tím, že si nabijete pulzní štít.

První sezóna hry The Anacrusis vypráví příběh čtyř nepravděpodobných přeživších – Nessy, Guiona, Liu a Lance – kteří jsou nedobrovolnými účastníky boje na obranu lidstva před mimozemskou hrozbou. Odhalte další části rozkrývajícího se tajemství mimozemského útoku s několika tipy, které vám pomohou co nejlépe využít čas strávený na Isolodu, obrovské vesmírné lodi, kde se naše čtveřice musí vybavit, naučit se bojovat a zdolat hordy mimozemšťanů, aby měla šanci zachránit lidstvo.

1: První věc, kterou by měl každý vědět, je používat všechny nástroje, které má k dispozici. V boji proti hordám mimozemšťanů není důvod hromadit granáty nebo speciální zbraně.

2: Puls je váš nejlepší přítel. Dostane vás z potíží, ale jen když ho budete používat. Odráží všechny nepřátele kolem vás, takže rychlý puls vám může uvolnit cestu skrz hordu, odstrčit útočníka přes římsu nebo vám jen získat dostatek času na dobití blasteru.

3: Naslouchejte postavám, poskytnou vám spoustu cenných informací. Řeknou, co byste měli v jednotlivých epizodách dělat, vykřiknou varování, když uvidí zvláštního nepřítele, cenný léčivý předmět nebo speciální zbraň. Dokonce upozorňují i na nepřátele, kteří se vám plíží za zády.

4: Hmotné kompilátory obsahují výběr perků, které si můžete vybrat – když je ve hře najdete.

5: Věnujte pozornost perkům, které si vybíráte! Mnohé z nich se vzájemně ovlivňují a stávají se tak supersilnějšími.

6: Měli byste se o svém sestavení perků pobavit se spoluhráči. Většina perků má několik doplňků. Například pokud má váš spoluhráč Target Protocol, který mu umožňuje automaticky označovat speciální nepřátele, vyzvednutím Marked Protocol získáte příval adrenalinu, kterým speciálního nepřítele označí každý.

7: Zároveň existuje hrstka perků, které se hodí téměř vždy. Např. proměna headshotů ve výbušniny s perkem Criticality vždy ,,potěší,, nepřítele. A cokoli, co vám dá více pulzních nábojů nebo rychlejší dobíjení pulzů, je výhoda.

8: Dobře načasovaný puls dokáže parírovat většinu útoků na dálku. Odrazí střely zpět, zablokuje grabbery a zabrání střelám gooperů zasáhnout zamýšlený cíl. Načasování je složité, ale zkuste puls stisknout poté, co uslyšíte postavy vykřiknout varování.

9: Při více nepřátelích, kteří vás mohou chytit nebo jinak znehybnit, je nejlepší strategií vyhnout se zahnání do kouta. Pohyb vás udrží naživu.

10: Nejlepší způsob, jak se vypořádat s Bruty, je stázový granát, výbušniny a oheň anebo se jim rovnou vyhnout.

Hra The Anacrusis od studia Stray Bombay je k dispozici v předplatném Game Pass. Hru lze bezplatně vyzkoušet nebo si ji zakoupit v obchodě Microsoft Store. Na této hře se však stále pracuje, a proto vychází v rámci Game Preview. Kupujte hru tedy spíše v případě, že vám vyhovuje její současný stav . Ať už vaši přátelé hrají v rámci služby Xbox Game Pass nebo PC Game Pass, nebo na konzolích Xbox Series X|S, Xbox One nebo Windows 10, vždy si s nimi budete moci zahrát díky plné podpoře cross play.

12. 08. 2022 • DandyCZE0

Novinky v Xbox Game Passu – Vaření, výlet do Říma a na Mars

Game Pass se rozšířil o tři zajímavé hry, ale musíme uznat, že PCčkaři na tom budou tentokrát trošku lépe, ale vy stejně ještě teď vaříte mozkové závity u Two Point Campus, který vyšel tento týden. Pokud nechcete vařit mozek, tak si zapněte stahovaní Cooking Simulator a pusťte se do vaření sami. Nezapomeňte se pochlubit vaší prací v komentářích anebo na sockách.

»
28. 06. 2022 • p.a.c.o0

High On Life obohatí Game Pass v říjnu

High On Life bude hodně ujetou hrou, už jenom pro to, že za ní stojí tvůrci seriálu Rick a Morty. Jak bylo vidět na oznamovacím traileru, v této FPS se nám do ruky dostanou opravdu živé zbraně, které budou dýchat a mluvit. Součástí soubojů s mimozemskými kartely budou také nejrůznější herní kraťasy, jako třeba „Guy In A Hole“, který si můžeme prohlédnout níže. Důležitější zprávou však je, že High On Life...

»
28. 06. 2022 • HusekD0

Lovecký simulátor Way of the Hunter dorazí v srpnu

Kvalitních simulátorů není nikdy dost a proto nás okamžitě zaujal nový titul od našich slovenských sousedů pod názvem Way of the Hunter. V současné době této lovecké kategorii kraluje hra theHunter: Call of the Wild od společnosti Expansive Worlds. Ale kdo ví? Třeba se vývojářům z Nine Rocks Games podaří tuto pomyslnou korunu ukořistit pro sebe. Čekají na nás obrovské otevřené lokace, které se inspirují prostředím Spojených států a Evropy....

»
28. 06. 2022 • tonyskate0

Syberia: The World Before vyjde v češtině

Tradiční adventura Syberia: The World Before před nějakou dobou dorazila na PC a sklízí tam nadšené ohlasy, což nás po nepovedeném třetím díle opravdu těší. Na verzi pro konzole si ještě musíme počkat, ale víme, že na Xbox Series X|S hra dorazí v listopadu tohoto roku a verze pro Xbox One pak až začátkem toho příštího. A jak bylo nyní potvrzeno, všechny verze budou mít české titulky a lokální distributor nám...

»
27. 06. 2022 • p.a.c.o0

Nový gameplay z Benedicta Foxe

Na Xbox & Bethesda Games Showcase se nám ukázala velice pěkně stylizovaná adventura s prvky Lovecraft metroidvania, která jistě přitáhla pozornost mnoha hráčů. V novém gameplay videu se podíváme o něco podrobněji na hlavního hrdinu Foxe a jeho démonického kamaráda. Ten Foxovi umožní využívat nadpřirozené schopnosti, jako třeba možnost vstoupit do myšlenek zesnulých, což nás přenese do surrealistického prostředí. Tato prostředí nabídnou vlastní zvrácené hrozby, které bude třeba překonat. The Last Case of Benedict...

»
23. 06. 2022 • tonyskate0

Stavebnictví v Construction Simulator

Německé vydavatelství Astragon Entertainment už stojí za pěknou řádkou simulátorů, ačkoliv na konzole se podívaly jen některé. Teď se studiem weltenbauer připravují novou verzi hry Construction Simulator, která neponese číslovku, což nevadí, protože podle traileru vypadá velmi slušně a snad se tak bude i hrát. Simulátor stavebnictví nově nabídne kooperaci až pro čtyři hráče, pestrou škálu vozidel i strojů a zajímavé herní prvky. Slíbeny jsou také dvě rozlehlé mapy, po...

»
22. 06. 2022 • tonyskate0

Snadné achievementy s Game Passem

Jedna se zatím posledních epizod pořadu Xbox CZ se opět zaměřila na nabídku her v předplatném Xbox Game Pass, ovšem trochu jinak. Nejedná se totiž o představení novinek, nýbrž o výběr jedenácti her, které nabízí snadno získatelné achievementy. Takže pokud máte zájme zvýšit své skóre, zahrajte si třeba logickou plošinovku Pedestrian, šílenost Deeeer Simulator či některou z jiných her, které vám doporučí přiložené video.

»
21. 06. 2022 • p.a.c.o0

Fall Guys konečně dorazil

Po všech slibech a neurčitých datumech jsme se konečně dočkali. Dnes totiž došlo k vydání očekávané zábavné taškařice s názvem Fall Guys. Společně s vydáním pro další platformy přešla hra na free to play model, takže si ji může zahrát každý zájemce. V obchodě však naleznete poznámku, že ke hraní je potřeba vlastnit členství Xbox Live Gold pro online hraní. To je trochu v rozporu s posledně oznámenou politikou ohledně her...

»