Květen 2020 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 28.4.2020, 18:03

Publikováno: 28.4.2020, 18:03

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4861 článků

Řekli bychom, že v dubnu byla nabídka her Games with Gold zdarma docela obstojná a snad si ji členové Xbox Live Gold i předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate náležitě užili. Příští měsíc na tom budeme opět dobře a v komentářích nám pak napište, co si rozhodně vyzkoušíte.

I v květnu zahájí nabídku her zdarma závodní titul, a to tentokrát offroadové závody V-Rally 4. Nejedná se sice o takovou pecku jako Project CARS 2, ale to jsou slušné závody, v nichž si užijete nejen tradiční rallye, ale také buginy, rallycross či výjezd na kopce. V celkem padesátce aut se pak budete prohánět po každém kontinentu. Druhý titul pochází z oblíbeného světa a Inkviziorem, nejmocnějším agentem Impéria, se stanete v akční RPG Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr. Čekat vás budou rozsáhlé planety v sektoru Caligari, tři herní třídy, taktické útoky a především možnost kooperace dvou na jedné konzoli či až ve čtyřech hráčích online.

Na Xboxu 360 nabídku odstartujete retro kousek Sensible World of Soccer, což je fotbalová klasika z 90. let, kterou si lze zahrát i ve dvou hráčích online či na jedné konzoli. Do hry se vpravíte velmi snadno a snad překousnete starší grafiku. V druhé polovině měsíce vás pak bude čekat dobrodružná akce Overlord II. Opět se také ujmete temného pána a budete za pomocí nespočtu malých posluhovačů ničit a drtit své nepřátele.

17. 10. 2018 • Lukáš Urban0

Cryptah jako závodník ve V-Rally 4

Nejen Forzou živ je člověk. Kdo je králem arkádových závodů, samozřejmě víme, nicméně jsou i ostatní subžánry, jako například rallye, kde příliš adeptů na vítězství není. Nejlépe si patrně vede studio Kylotonn, které má vedle série WRC nově i V-Rally. Vzkříšená značka teď padla do rukou Cryptahovi, tak se podívejte, co na ni říká. 

»
09. 09. 2018 • CryLineT30

Recenze: V-Rally 4

Do obchodů dorazila další hra, která má na obalu závodní auto. Fanoušci zaprášených kapot a zlomených kardanů určitě budou mít radost, protože jde o značku V-Rally. A nejspíše jde o značku slavnou, protože ve své době úspěšně nacházela hráče, i když proti ní stály Colin McRae Rally, Xpand Rally nebo Rallisport Challenge. Já jsem tentokrát klidná. Ani jedno totiž nepamatuji.

»