Lákání na nového Batmana pokračuje

Autor: tonyskatePublikováno: 10.1.2020, 10:54

Publikováno: 10.1.2020, 10:54

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4546 článků

O nové hře s Temným rytířem neboli Batmanem se proslýchá už opravdu hodně dlouho a vlastně ani není žádné tajemství, že na ní pracuje studio WB Games Montréal. Loni se nám dostalo nejednoho náznaku, že se hra zaměří na tajný zločinný spolek Court of Owls, ovšem včerejší symbol, který vznikl složením několika obrázků napříč různými kanály WB Games Montréal, nasvědčuje něco jiného. Ve hrách ze série Batman Arkham se ovšem vždy vyskytovalo více významných padouchů či záporáků, takže i Court of Owls je stále ve hře.

Zmíněný symbol můžete vidět níže a je složeninou dalších náznaků z oficiálních kanálů studia, které doprovází text „Cape sur la nuit / Capture the Knight“. Warner Bros Montréal stojí právě za Batman: Arkham Origins a v říjnu 2018 potvrdilo, že pracuje na dvou hrách ze světa DC Comics. Nicméně jejich poslední zaznamená tvorba je rozšíření pro Batman: Arkham Knight z roku 2015, takže už by bylo načase, aby došlo k představení jejich projektu, kterým bude právě nový Batman.

A teď už k samotnému symbolu, o kterém mnozí spekulují, že by se mohlo jednat o odznak policejního oddělení Gotham City, tedy GCPD.  Ve středu je ovšem vidět erb, který fanoušci netopýřího muže spojili s Posvátným řádem svatého Dumase z komiksů. Tato organizace je úzce spojená s Azraelem, který měl podle všeho nahradit Bruce Wayna, ale nějak to nedopadlo.

Více se v tomto určitě budou orientovat příznivci Temného rytíře a jeho komiksů. My si raději počkáme na oficiální oznámení, než vám naservírujeme řádné informace. Každopádně to vypadá, že nový Batman bude oznámen v následujících týdnech a téměř určitě se podívá i na novou generaci, tedy Xbox Series X.

 • Olishu

  Líbila by se mi hra na způsob Arkham Knight. Prostředí Gothamu na mě dost zapůsobilo. A já vím, že je to ohrané, ale s cz titulkama by to bylo boží! B-)

  • Maladava

   Oli můžu ti dát „palec“ dolů? Abych byl první 😀

   • Olishu

    Ty můžeš cokoli 😀

    • Maladava

     😀

 • Pojta

  Prosím Soví tribunál tam chci a moc. Je pravda že on tam můžou být s kýmkoliv když si člověk vezme jak funguje.