Leden 2018 a jeho hry zdarma

Publikováno: 22.12.2017, 17:14

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3966 článků

Závěrečná nabídka programu Games with Gold pro letošní rok moc neoslnila. Od nového roku se ale situace zlepší a doufejme, že nás čeká stejně dobré jaro, jako tento rok. V lednu sice žádné bomby padat nebudou, ale určitě je nabídka lepší, než některé z uplynulých měsíců. Na Xbox One nás do nového roku uvítá Van Helsing. Ve svém již třetím RPG, v němž budeme vymýtat upíry, se pokusí dostat na kobylku Drákulovi. V polovině ledna nás ovšem čeká zajímavější kousek, a to zombie akce od Ubisoftu nazvaná jednoduše Zombi. Nejedná se sice o žádnou pecku, ale trocha bezmyšlenkovité akce nikdy neuškodí.

Snad to nebude zvykem po celý rok 2018, ale situaci zachraňují hry zdarma pro Xbox 360 a zpětná kompatibilita, díky níž si tyto hry zahrajeme i na Xbox One. Přivítání od takové Lary Croft už je totiž daleko milejší a v její celkově osmé hře, která byla poslední před restartem série Tomb Raider, se vydáme do Thajska, Mexika a hlubin severního ledového oceánu, abychom uzavřeli zásadní kapitolu Lařina života. Neopomeňte ani dvě příběhová rozšíření, která jsou exkluzivní pro Xbox, ale ta už si budete muset dokoupit. Druhou hrou pak bude skvělá kooperativní akce Army of Two, kterou snad ani není třeba představovat a důležité je, že si celou kampaň můžete užít s kamarádem na jedné konzoli ve split-screenu.

 • mirda pecko

  Tomb raider super, a Zombi sem chtel kdysi kupovat, za me spokojenost 😉

 • StriderCZ

  MS zahájil vánoční výprodej
  (zdroj sector.sk)
  Star Wars Battlefront II – 50% zľava
  Cuphead – 15%
  Assassins Creed Origins – 30%
  Middle Earth Shadow of War – 30%
  Wolfenstein II – 30%
  Forza 7 – 35%
  Just Cause 3 – 80%
  Rise of the Tomb Raider – 67%
  Forza Horizon 3 – 50%
  Forza Horizon 3 expansion pass – 70%
  Halo 5 – 50%
  Dishonored 2 – 35%
  Doom – 35%
  Prey – 35%
  Skyrim – 35%
  Evil within 2 – 40%
  Ryse – 75%
  Gears of War 4 – 40%
  Battlefield 1 revolution – 60%
  GTA V – 60%
  Witcher 3 – 60%

  Paráda, právě před dvěma, třemi dny jsem se ptal na fóru kdy tak asi bývají slevy na Laru, a ejhle, 560 kč a už se stahuje na disk.

 • Jaroslav Houdek

  No nechci vypadat jako mrzout, ale ten Warhammer byl super, tohle mě až tak neoslovilo.

 • Dan Kolodej

  Zombi mam,TR mam,ale kdyz Gold zustane alspon v tyhle standard kvalite,tak nemam problem.

 • ZabijackyKafe

  Ani jedno nemám, a popravdě první Van Helsing byl mazec. Dvojku uvítám. Tomb raider jsem chtěl kupovat v momentě přidání do zpětné kompatibility a jsem rád, že jsem s tím počkal.

 • Palo

  Jde někomu nakliknout Army of two?
  na webu mi to píše, že to trošku předělali a že mám jít do fucku.

04. 01. 2018 • Lukáš Urban2

Prvním letošním streamem byly GWG

Včera večer se oficiálně vrátily naše redakční streamy. Jelikož leden ještě nenabídl žádné novinky a my potřebovali naskočit do původního tempa, došlo na aktuální nabídku Games with Gold. Jako první byla zvolena Lara Croft a Tomb Raider Underworld, po které následovalo třetí dobrodružství mladého Van Helsinga. Co vám budeme povídat. Do původních kolejí stream zajel opravdu rázně, když hned dvakrát stream postihl výpadek spojení. Na záznamu to naštěstí není příliš...

»
28. 07. 2017 • tonyskate3

Tomb Raider Underworld ve zpětné kompatibilitě

Nabídka zpětně kompatibilních her se úspěšně rozrůstá, a zatímco řada fanoušků čeká na další díly Call of Duty, navštívila nás sličná Lara Croft s povedeným dobrodružstvím Tomb Raider Underworld. Jedná se o poslední hru, které se ještě nese v duchu původní série, než došlo v roce 2013 k zásadnímu a velmi povedenému restartu značky. Spousta z vás nejspíše tuto akci hrála, takže už víte, že navštívíte různé lokace z celého světa, postavíte se obří chobotnici a...

»
17. 10. 2013 • p.a.c.o0

Square Enix kolekce

Square Enix stojí za celou řadou velkých herních sérií, které asi netřeba jmenovat a jako připomínku těch nejlepších nám připravili hned tři kolekce. První z nich je Kane & Lynch kolekce, kde najdete oba dva díly Kane & Lynch: Dead Men a Kane & Lynch 2: Dog Days. Druhou je nesmírně krásná a chytrá archeoložka Lara Croft a její kolekce. Ta obsahuje Tomb Raider Anniversary, Tomb Raider Legend a Tomb Raider Underworld. A...

»
16. 10. 2013 • tonyskate0

Nabídka týdne: Battlestations, TR Underworld a další

Další Nabídka týdne zlevňuje docela různorodé tituly, ale až na výjimky se nejedná o zrovna lákavé hry, ovšem své příznivce si jistě najdou. Mezi nejkvalitnější tituly asi patří Tomb Raider Underworld (149,50Kč), Tekken Tag Tournament 2 (299,50Kč) a Battlestations Pacific (99,80Kč). Dále jsou zlevněny nedávno vydané arkádovky Storm (119,50Kč) a Capsized (119,50Kč). Poslední slevy se pak týkají herní série Ben 10 – Omniverse (449,50Kč), Galactic Racing (124,50Kč) a Ultimate Alien (124,50Kč).

»