Listopad 2020 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 29.10.2020, 16:03

Publikováno: 29.10.2020, 16:03

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5357 článků

Nová generace konzolí už pomalu klepe na dveře, ale ta současná bude samozřejmě nadále podporována. V listopadu se tak členové Xbox Live Gold dočkají dalších her zdarma v rámci Games with Gold. Opět se ale potvrzuje, že se jedná spíše o bonus a Microsoft se už soustředí především na předplatné Xbox Game Pass, které vám můžeme jedině doporučit. Bohužel nebude uvedena žádná hra zdarma pro Xbox Series X/S, ale hry jsou současně zpětně kompatibilní, takže si je zahrajete i na nových konzolích.

Každopádně na Xbox One nabídku odstartuje povedená stealth akce Aragami: Shadow Edition, v níž se jako pomstychtivý duch vydáte na temnou pouť plnou krve a tajemství. Infiltrujete nespočet lokací a odstraníte řadu nepřátel. To vše ve stylové grafice a možností užít si příběh ve dvou skrze online multiplayer napříč platformami. Druhým titulem bude multiplayerová podvodní arkáda Swimsanity!, kterou si můžete užít sami, v kooperaci anebo vyzkoušet různé režimy proti ostatním hráčům.

Na Xboxu 360 nás v první polovině měsíce přivítá vojenská střílečka Full Spectrum Warrior z původní konzole Xbox. Stanete se velitelem pozemní jednotky americké armády, na kterou číhá nebezpečí v každé uličce a za každým oknem. Taktický postup je tedy na místě, abyste splnili svou misi. Druhý titul nám pak situaci trochu odlehčí, když se jako legendární archeolog vydáte na kostičkované dobrodružství v LEGO Indiana Jones, které vás provede dobře známými chvílemi i lokacemi z filmů Dobyvatelé ztracené archy, Chrám zkázy a Poslední křížová výprava.

04. 06. 2018 • Lukáš Urban0

Recenze: Aragami Shadow Edition

Ara… co? To bude nějaká logická hra o skládání papíru do těch titěrných zvířat nebo ne? Ale s tím sympatickým ninjou na obalu to asi neklapne. Trochu působí jako japonský Deadpool, což určitě naznačuje, že půjde o krvavou rubačku, plnou useknutých končetin, zatímco hlavní hrdinu bude odříkávat haiku napsanou uťatým prstem. Ale moment. Čmoudí se mu z ruky, takže Aragami bude nakonec budovatelská hra o pěstování tabáku na úpatí hory Fuji. Ne?...

»