McLaren hlavním lákadlem speciálních edic Project CARS 2

Autor: chaosteoryczPublikováno: 10.5.2017, 11:07

Publikováno: 10.5.2017, 11:07

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 713 článků

Každá závodní série, značka nebo hra se snaží spojit s populární automobilkou, která jí pomůže vyniknout v záplavě konkurenčních titulů. Výjimkou není ani nadcházející pokračování Project CARS, jemuž do značné míry propůjčí tvář McLaren 720S mající důležitou pozici v nadstandardních edicích. Ty jsou tentokrát 3 a zaujmou jak drobnými in-game bonusy, tak sběratelskými předměty, s nimiž se rádi pochlubíte kamarádům a blízkým.

Nejméně obsáhlá je Limited Edition, která vedle hry obsahuje tematický steelbook, samolepky a 4 auta v DLC balíčku Japanese Cars. Zastoupení v něm mají značky Honda a Nissan, jenž dodaly 2 závodní vozy, jeden koncept a silniční verzi. Obdobný základ má i Sběratelská edice, ovšem přidává k ní eSport Live VIP Pass, artbook, Season Pass a dodatečný obsah v podobě Motorsport Packu. V úhledné krabici našel útočiště ještě model McLarenu 720S v měřítku 1/43 a nástřiku SMS-R Stealth Satin. Vrcholem je edice Ultra limitovaná jedním tisícem kusů a exkluzivitou pro obchod Amazon. K předmětům ze sběratelky přidává stylovou hučku, sketchbook a zvětšený model na měřítko 1/12.

limited_project_cars_2

collectors_project_cars_2-840x473

ultra_project_cars_2

Nadále platí, že k vydání by mělo dojít v druhé polovině letošní roku s tím, že přesné datum bude teprve oznámeno. Aby supersportu britského výrobce nebylo málo, zveřejnilo vydavatelství Bandai Namco nový trailer, v němž technologický skvost řádí při západu slunce. Od rallycrossu, který byl videem představen nedávno, se tak vracíme zpět na pevný asfalt.

18. 05. 2017 • chaosteorycz6

S vývojem Project CARS 2 pomáhají závodníci i automobilky

To je samo o sobě stejné, jako říci, že nebe je modré nebo voda mokrá. Věrohodnost u závodního simulátoru je jednoduše nutnost, která je žádaná a nevyhnutelná, kdežto spolupráce s vrcholnými závodníky, celými týmy nebo dokonce automobilkami je nezbytná část vývoje. Pokračování Project CARS se už dříve pochlubilo spojením s týmem OMSE, který s Hondami Civic soutěží v rallycrossových klání, a bylo více než jisté, že nezůstane jen u něj. Během příštích měsíců se...

»