Microsoft Flight Simulator v srpnu pro PC

Autor: p.a.c.oPublikováno: 13.7.2020, 16:35

Publikováno: 13.7.2020, 16:35

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3070 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Vydání očekávaného Microsoft Flight Simulatoru se blíží, ovšem podle dnes zveřejněných informací jsou mu zatím nejblíže hráči na PC. Nový trailer ukazuje nejen další dechberoucí 4K záběry půjčené přímo ze hry, ale v jeho závěru se dozvíme, kdy hra vyjde. Tím datem se stane 18. srpen, ovšem zatím pouze pro PC. Hra bude dostupná jak ke koupi přes klasické kanály, tak se stane součástí služby Xbox Game Pass. Jedná ovšem o variantu pro PC hráče, takže hráči na konzolích si zatím budou muset počkat, kdy a na jaké konzole nová letadla od Microsoftu vůbec dorazí. Snad se dočkáme také brzy a to alespoň pro Xbox Series X. Přeci jenom výkonu na rozběhnutí této hry rozhodně nebude potřeba málo.

19. 09. 2023 • DandyCZE0

Soutěž: Microsoft Flight Simulator v Roudnici

Zdravíme všechny piloty. Máme možnost vás dostat na akci Xbox CZ která je zaměřena na #MicrosoftFlightSimulator2020 .

»
25. 08. 2023 • DandyCZE0

Microsoft Flight Simulator přilétá s Dornier X

Microsoft Flight Simulator oslavila třetí výročí a přinesla nové aktualizace a obsah. Do hry byla přidána aktualizace měst v západní Evropě a nový letoun ze série „Legend“, Dornier Do X, který byl znovu vytvořen s pomocí německé skupiny, která staví repliku tohoto letadla.

»
02. 08. 2023 • DandyCZE0

Soutěž o vstupenky na letecký den: Legendy Nebes

Máme pro vás soutěž o rodinnou vstupenku na ✈ letecký den #legendynebes se spoustou doprovodného programu pro celou rodinu od organizátorů LEGENDY NEBES.

»
27. 07. 2023 • Lukáš Urban0

Focus o Česku ve Flight Simu a hraní z cloudu

Jak jsme v týdnu informovali, Microsoft Flight Simulator dostal další World Update, který je pro nás důležitější než ty předešlé. Je v něm totiž začleněno Česko a Slovensko, spolu s dalšími pár státy, což dělá z letů nad tuzemskými kopci zajímavější podívanou. V novém Focusu vám připomeneme, jaká velká města se dočkala detailní opravy a mimo nezůstanou ani četné památky, jejichž návštěva se v prázdninový čas přímo nabízí. Nezapomínáme ani na placený dodatek zahrnující klenot z Aera...

»
25. 07. 2023 • lindros88cze0

Československá letadla do MFS

Microsoft Flight Simulator oznámil přidání nové rodiny letadel do své nabídky a nás může těšit, že se jedná o místní zástupce. Konkrétně o model Aero Vodochody Ae-45 a Ae-145. Tato dvoumotorová dolnoplošná užitková letadla byla vyvinuta v Československu na přelomu 40. a 50. let 20. století a stala se oblíbenými pro svou rychlost, vytrvalost a všestrannost.

»
04. 05. 2023 • Lukáš Urban0

Co nového přibylo v oblíbených hrách?

Často se ve Focusu zaměřujeme na hry jako celek, ale málokdy na jednotlivé dodatky. A když už ano, je jich málo. Proto jsme se rozhodli věnovat updatům a novým obsahům celé jedno vydání, protože poslední dobou bylo hned několik zajímavých nebo dokonce klíčových updatů. Většinou jde samozřejmě o hry ze stáje xboxových studií, ale najde se i pár stálic, které mají speciální květnový obsah.

»
28. 04. 2023 • p.a.c.o0

Velký update Oceánie a Antarktidy v MFS

Microsoft Flight Simulator rozšiřuje krásu tohoto simulátoru o nové fascinující krajiny. Oceánie, známá jako kontinent i geografická oblast, se rozkládá na severní, jižní, východní a západní polokouli a tvoří ji odlehlé korálové ostrovy, dlouhé úseky bílých písečných pláží, vysoké sopky, rozsáhlé vnitrozemské oblasti neobydlených deštných pralesů a obydlená města pyšnící se moderními architektonickými divy. Antarktida je pro letce vysněnou destinací, která nabízí dobrodružství, intriky a nekonečné výhledy na nedotčené pobřeží...

»
28. 02. 2023 • lindros88cze0

Antonov An-225 Mriya ve Microsoft Flight Simulatoru

Do hry Microsoft Flight Simulator dorazil největší dopravní letou Antonov An-225 Mriya, který byl zničen při válečném konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou.

»