Milestone spolupracují s NGM Forward Racing Team

Autor: p.a.c.oPublikováno: 16.5.2014, 15:56

Publikováno: 16.5.2014, 15:56

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3244 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Firma Milestone, která pro letošní rok připravuje populární sérii MotoGP 14, dnes oznámila dosažení spolupráce se závodním týmem NGM Forward Racing Team. Pro hráče to znamená zapojení jezdců (Colin Edwards a Aleix Espargaro) této stáje do přípravy hry. Tvůrci z Milestone budou mít lepší přístup k datům ze závodů a šampionátu MotoGP. Díky němu by nám měli být schopni přinést ještě lepší a uvěřitelnější zážitek než doposud. Jak moc budou tyto reklamní sliby pravdivé se majitelé Xbox 360 přesvědčí již v červnu letošního roku, kdy hra pro tuto platformu vychází.

NGM READY FOR MOTOGP14

22. 06. 2014 • p.a.c.o0

RECENZE: MotoGP 14

MotoGP 14 je nejnovějším dílem studia Milestone. To před vydáním hry slibovalo hory, doly, zlatý les, no prostě next-gen, jak se patří. Bohužel pro nás, nakonec se ukázalo, že next-gen bude, ale jenom pro konkurenci a že pro Xbox One se hru ani nebudou namáhat dělat. Zbyla tak jenom verze pro Xbox 360 a to slůvko jenom je opravdu na místě, protože moc chvály pro MotoGP 14 nemám.

»
17. 03. 2014 • p.a.c.o3

Představení MotoGP 14 a video

Všichni fanoušci série MotoGP jistě netrpělivě očekávají začátek nové sezóny. Stejně tak i tvůrci z Milestone chystají nový díl své závodní hry nazvaný jednoduše MotoGP™14. Ten bude obsahovat celou řadu novinek v čele s přepracovanou grafikou (nové efekty osvětlení v reálném čase, úroveň grafických detailů) nebo vylepšení multiplayeru a sociálních funkcí hry. V následujících měsících bychom se měli dočkat dalších informací, přičemž k samotnému vydání dojde v červnu letošního roku na zatím...

»