Miniaturní dobrodružství MicroMan pro Xbox Series X

Autor: tonyskatePublikováno: 8.4.2020, 16:29

Publikováno: 8.4.2020, 16:29

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4861 článků

Určitě už jste u nás četli o připravované survival exkluzivitě Grounded od Obsidian Entertainment, v níž jste zmenšeni na velikost mravence a snažíte se přežít na vlastním dvorku, který je plný nebezpečného hmyzu. Hra se vlastně dnes dočkala příběhového traileru, který jste snad již viděli. Pokud ne, tak to koukejte napravit. Je tak trochu náhoda, že právě dnes bylo oznámeno další miniaturní dobrodružství, a to adventura MicroMan od varšavského studia Glob Games Studio.

MicroMan smísí dobrodružství, akci a přežití, a nabídne vám pohled na lidský svět ze zcela nové perspektivy. Hlavním hrdinou je zaměstnanec laboratoře, který se stane obětí nešťastné náhody a je zmenšen na velikost malého hmyzu. Cílem samozřejmě bude návrat do běžné velikosti, což ovšem nebude tak jednoduché. Připravit se můžeme na souboje s nevídanými nepřáteli, jako jsou mravenci, žáby, ježci či třeba krysy a netradiční prostředky dopravy včetně motýla či skateboardu. Udržení hrdiny v dobré fyzické kondici a překonávání různých překážek je pak samozřejmostí. Čeká nás tak v rámci šíleného příběhu a pestré hratelnosti určitě zajímavé a vtipné dobrodružství.

Zatímco Grounded už si zahrajeme 28. července v rámci předběžného přístupu, MicroMan vyjde až v druhé polovině příštího roku pro Xbox Series X.