MLB The Show 23 v novém traileru

Autor: p.a.c.oPublikováno: 16.2.2023, 18:00

Publikováno: 16.2.2023, 18:00

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2885 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Příští měsíc dorazí MLB The Show 23 a zároveň se stane součástí nabídky Xbox Game Pass, kde nahradí dosavadní ročník. Přinese s sebou celou řadu nových funkcí, z nichž některé byly podrobně představeny v novém traileru. Novinky se týkají třeba přesnějšího systému nadhazování, hráčů v poli a upravena byla dynamika nadhazovače a pálkaře. Přepracována pak byla mechanika určující atributy při souboji nadhazovače a pálkaře, kdy každý z nich bude mít nově své vlastní statistiky.

O 5000 se rozšíří herní animace, takže pohyby všech hráčů na hřišti by měly být ještě uvěřitelnější. Počítá se také s vizuálními vylepšeními, aktualizacemi tréninku, odstraněním pasivních quirků a změnami pravidel MLB. Posílena by měla být stabilita online části, kterou hráči můžou na vlastní kůži vyzkoušet prostřednictvím zdarma dostupného technického testu. Ke stažení je v obchodě. MLB The Show 23 vychází 28. března pro konzole Xbox Series a Xbox One, kdy zmíněná videa najdete níže.

 

 

21. 03. 2023 • tonyskate0

MLB The Show 23 a další brzy v Game Pass

Nabídka Xbox Game Pass bude ve zbytku měsíce trochu skomírat, ale v dubnu nám to bude vynahrazeno. Mezitím můžete hrát třeba survival pecku Valheim, povedenou strategii Civilization VI anebo japonskou RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, která bude dostupná od dnešního večera.

»
31. 01. 2023 • tonyskate0

MLB The Show 23 pro Game Pass v březnu

Baseball už na Xboxu stabilně zakotvil a hvězdou na obalu letošního ročníku MLB The Show bude Jazz Chisholm Jr. z týmu Miami Marlins. Zatímco hratelnostní novinky budou teprve představeny, už nyní tvůrci potvrdili plnou podporu pro hraní napříč platformami včetně postupu hrou a uložených pozic. Taktéž budete mít provázány svůj účet MLB The Show, který si případně můžete vytvořit na TheShow.com, pokud jej ještě nemáte. Předobjednávky pak vypuknou 6. února, ovšem...

»