Monster Energy Supercross 5 v předprodeji

Autor: olishuPublikováno: 11.1.2022, 8:33

Publikováno: 11.1.2022, 8:33

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 72 článků

Držte se pevně svých řidítek – čeká vás nová kapitola série. Vyzkoušejte Monster Energy Supercross 5 a objevte podstatu indoor supercrossu! Cesta stát se skutečným šampionem začíná přímo tady. S novým režimem kariéry budete muset prokázat své dovednosti, abyste získali svou vytouženou slávu!

Vyhrajte první závody, zlepšete svou techniku, vytvořte svůj tým po podepsání smlouvy se sponzorem nebo se připojte k již existujícímu. Udržujte svého jezdce ve formě tím, že projdete 5 úrovněmi přípravy. V Supercross 5 ovlivňují podmínky vašeho jezdce tréninky, výsledky závodů a zranění. Jste připraveni mít vše pod kontrolou?

Prozkoumejte, procvičujte a zlepšujte svůj výkon. Jezděte sami nebo se 3 přáteli nebo proti nim závoďte na jedné z 5 dostupných fantastických tratí. Popusťte uzdu své fantazii a sestavte dokonalou trať pomocí Editoru tratí. Používejte a kombinujte moduly inspirované tratěmi oficiálních závodů, sdílejte své výtvory s komunitou a závoďte na tratích vytvořených ostatními hráči.

Supercross 5 si můžete užít sami nebo se svými přáteli. Vyzvěte ostatní hráče online, a to jak na Xbox Series X|S, tak na Xbox One. Konečně také přišel velmi žádaný režim rozdělené obrazovky, který poskytuje dvojité výzvy do posledního skoku.

Monster Energy Supercross 5 od studia Milestone můžete předobjednat již nyní v obchodu Microsoft Store. Hra vychází 17. března a využívá funkci Inteligentního doručení umožňující přístup k verzím hry pro Xbox One i Xbox Series X|S. Bude k dispozici ve standardní nebo speciální edici, kde obě edice kromě plné hry obsahují navíc položky pro každého správného jezdce. Ve standardní edici najdete balíček Ice Blizard a ve speciální edici balíček Ice Blizard, season pass a balíček Fire Storm + zahrnuje 3denní včasný přístup.