Monster Hunter a Persona brzy v Game Passu

Autor: tonyskatePublikováno: 10.1.2023, 15:00

Publikováno: 10.1.2023, 15:00

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

Prvotní letošní přísun novinek do předplatného Xbox Game Pass je sice trochu slabší, ale to na začátku roku není nic neobvyklého. Už jsme se dočkali survivalu Stranded Deep, vrátila se souslike Mortal Shell a novinky na příští týden si představíme teď. Předtím ještě připomeneme, že na konci ledna vyjde kultovní Age of Empires II na Xbox v definitivní edici.

Jak už víme delší dobu, příští týden ve čtvrtek se dočkáme dalších her z japonské RPG ságy Persona. Zatímco na podzim jsme se dočkali uznávaného pátého dílu, teď nás čeká Persona 3 Portable a Persona 4 Remaster. Oba tituly disponují vylepšenou grafikou, plynulejší hratelností či možností nastavit si obtížnost. Ve třetím díle se pak vydáte na střední školu Gekkoukan, zatímco čtyřka vás zavede do venkovského městečka Inaba.

Příští pátek nás poté čeká Monster Hunter Rise, tedy novinka na Xboxu, která dříve sklidila velký úspěch na Nintendu Switch. Jak asi správně tušíte, opět se vydáte po stopách monster, abyste je ulovili, dosáhli slávy, a přitom získali parádní vybavení. Vše pak doprovází napínavý příběh zasazený do vesnice Kamura, kam se můžete vydat sami anebo až se třemi kamarády.

Z dřívějška je pak na 31. ledna potvrzena také strategie Age of Empires II: Definitive Edition, která vůbec poprvé vyjde na Xbox Series X|S a Xbox One.

02. 12. 2022 • tonyskate0

Xbox Game Pass přivítá Monster Hunter Rise

Microsoft nás opravdu nešetří a po včerejším představení novinek pro Xbox Game Pass nám servíruje další, a to podstatně větších rozměrů. Capcom totiž už v lednu na Xboxu vydá svůj hit z Nintendo Switch v podobě akční RPG Monster Hunter Rise, která bude hned v den vydání dostupná v předplatném Xbox Game Pass. Hra je zatím posledním díle populární série Monster Hunter a tentokrát zavede hráče do barvité vesnice Kamura s jedinečnou kulturou a inovativními loveckými...

»