Monster Hunter Rise: Sunbreak v dubnu

Autor: tonyskatePublikováno: 13.3.2023, 8:01

Publikováno: 13.3.2023, 8:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6203 článků

Úspěšný titul Monster Hunter Rise z Nintenda Switch zamířil v lednu i na další konzole a na Xboxu jste si jej mohli snadno vyzkoušet díky okamžitému vydání v Xbox Game Passu. Už tehdy bylo potvrzeno obsáhlé rozšíření Sunbreak, které nově dostalo datum vydání, jež je stanoveno na 28. dubna. Těšit se můžete na nová monstra, lokace a mnoho dalšího včetně nových dovedností pro všech 14 druhů zbraní. Hlavní oblastí pak bude Elgado Outpost, kde dojde k abnormálním událostem, jež ohrožují toto království. Je tedy na vás se této hrozbě postavit a jen připomeneme, že rozšíření Sunbreak v Game Passu nebude, nicméně hlavní hru můžete klidně vyzkoušet už dnes.

10. 01. 2023 • tonyskate0

Monster Hunter a Persona brzy v Game Passu

Prvotní letošní přísun novinek do předplatného Xbox Game Pass je sice trochu slabší, ale to na začátku roku není nic neobvyklého. Už jsme se dočkali survivalu Stranded Deep, vrátila se souslike Mortal Shell a novinky na příští týden si představíme teď. Předtím ještě připomeneme, že na konci ledna vyjde kultovní Age of Empires II na Xbox v definitivní edici.

»
02. 12. 2022 • tonyskate0

Xbox Game Pass přivítá Monster Hunter Rise

Microsoft nás opravdu nešetří a po včerejším představení novinek pro Xbox Game Pass nám servíruje další, a to podstatně větších rozměrů. Capcom totiž už v lednu na Xboxu vydá svůj hit z Nintendo Switch v podobě akční RPG Monster Hunter Rise, která bude hned v den vydání dostupná v předplatném Xbox Game Pass. Hra je zatím posledním díle populární série Monster Hunter a tentokrát zavede hráče do barvité vesnice Kamura s jedinečnou kulturou a inovativními loveckými...

»