MotoGP 20, Skyrim a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 11.12.2020, 15:01

Publikováno: 11.12.2020, 15:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5539 článků

Už ráno jsme vás informovali, že začátek příštího roku dorazí od předplatného Xbox Game Pass zbývající díly série Yakuza a už příští týden se můžete těšit na The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition (15. prosince). Nově se můžeme také těšit na Beholder v kompletní edici (17. prosince), která vás zavede do totalitárního státu, kde budete špehovat okolní lidi, jestli dodržují zákony, aby byl stát šťastný.

Do nedaleké budoucnosti nás pak zavede japonská rubačka Code Vein (17. prosince), v níž zkolaboval svět, jak jej známe. Žánrovou směsicí pak bude korejská záležitost Neoverse (17. prosince). Příznivce silničních motorek pak zajisté potěší MotoGP 20 (17. prosince), zatímco jiní mohou potrápit mozkové závity o logické hry Wilmot’s Warehouse (17. prosince).

Posledními tituly jsou potom strategická roguelike deskovka Monster Train (17. prosince) s vlakem do pekla a také úplná novinka, která vyšla teprve dnes. Mørkredd je napínavá fyzikální kooperativní logická hra, kde hlavní roli hraje světlo a tma a vy musíte za každou cenu světlo udržet, abyste překonali temný svět.

27. 04. 2020 • tonyskate3

Vyhrajte motorky MotoGP 20 pro Xbox One!

Lokální distributor Comgad nás opět poctil svou pohostinností a tentokrát si zasoutěžíme o silniční motorky MotoGP 20 pro Xbox One! O této sérii jste jistě už slyšeli a teď si zaslouží ještě více pozornosti, když jsou skutečné závody mimo. Mezi novinky letošního ročníku patří propracovanější režim kariéry, realističtější fyzika, vylepšená grafika, 3D modely jezdců a také nový historický režim plný zajímavých výzev. Více si můžete přečíst v naší recenzi, kde od...

»
23. 04. 2020 • p.a.c.o5

RECENZE: MotoGP 20

V době psaní recenze stále řádí koronavirus, který se zakousl do sportovní sezóny roku 2020 obrovskou silou. Všechny rozběhnuté soutěže byly buď ukončeny nebo se ještě ani nerozběhly. Co s tím má společného herní průmysl? Když nejedou skutečné soutěže, snaží se promotéři nabídnout divákům aspoň virtuální klání. Ani série Moto GP není vůbec pozadu, takže si v termínech nekonaných skutečný závodů můžeme užít aspoň ty virtuální.

»