Mrtvoly, bojovníci nebo Svatý z pekla, i to je říjnový update služby Xbox Game Pass

Publikováno: 29.9.2017, 16:11

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1581 článků

Nabídka Games with Gold není to jediné, co každý měsíc vyhlížíme. Mezi pravidelné a očekávané zprávy se zařadily také aktualizace herní půjčovny Xbox Game Pass. Těmi Microsoft rozšiřuje už tak bohatý seznam her, a to vždy s prvním dnem v měsíci. V říjnu se nabídka lehce zhlédla v Halloweenu, takže celá řada titulů zavání peklem, smrtí nebo démony. Třeba jako survival State of Decay, kde se nekonečné zástupy nemrtvých pokouší sežrat jak hlavního hrdinu, Marcuse Campbella, tak všechny ostatní přeživší. Je důležitější záchrana zásob nebo možného spojence? Inu, volba bude na vás.

Jsou-li zombíci málo, pak se vrhněte na samotného satana ve hře Saints Row: Gat Out of Hell. Buď v kůži Johnnyho Gata nebo s tváří půvabné Kinzie, vybijete peklo, jak se na členy Svatých sluší a patří. Přímo na Halloween se váže Costume Quest 2. V roli jednoho z dvojčat se pokoušíte zachránit Halloween před padouchem, kterého ztvárňuje zubař Dr. White. Že se dentisty nebojíte? A co takhle brouci a všelijaké breberky? Ty si bere na mušku své zbraně The Bug Butcher, a to jak v arkádovém režimu s třiceti úrovněmi, tak v kooperačním s kamarádem. Mocnou pistoli, pušku či flintu nedáte z ruky ani ve střílečce Tower of Guns. Jak název napovídá, cílem je prostřílet se celou věží, a tím její obranné systémy poslat na šroťák. Ošizeni nebudou ani příznivci retro plošinovek, jimž náladu zpříjemní Maldita Castila EX a kdo by přeci jen měl ještě příliš elánu, může ho ze sebe nechat vymlátit v Super Street Fighter IV. Přestože kvality jednotlivých dílů úspěšné série mohou být diskutabilní, čtvrtý díl patří dodnes mezi jedny z nejlepších, přestože je více než sedm let starý.

  • KoubecX

    Game Pass jde zaplatit z MS účtu.

16. 03. 2017 • Josef Brožek1

Street Fighter IV a další várka her ve zpětné kompatibilitě

Nabídka her spustitelných na Xbox One v rámci zpětné kompatibility se nám dnes rozrostla o další titulu, o čemž informoval Larry Hryb, alias Major Nelson, na svém Twitteru. Jedná se o menší hry a jen jednu větší, ale i tak by nám některá z nich určitě mohla udělat radost. Ode dneška je tak možné hrát bojovku od Capcomu, STREET FIGHTER IV, a ještě navíc, což je možná ještě dobré zmínit,...

»