Mutace zpestří výzvy ve Fallout 76

Autor: tonyskatePublikováno: 2.3.2023, 12:05

Publikováno: 2.3.2023, 12:05

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6140 článků

Nepřeháníme, když řekneme, že dlouhodobá podpora a přísun nového obsahu vdechly Fallout 76 nový život, protože při vydání to bylo hodně smutné. Zatím poslední aktualizace přináší taktéž mnoho nového včetně zpestření výzev skrze mutace, které se uskuteční na začátku každé hodiny během veřejných událostí, a to až do 21. března. Tyto události značí speciální ikonka a za jejich splnění získáte lepší a případně i vzácné plánky.

Opomenuty nejsou ani nové denní výzvy v rámci PvE režimu Daily Ops, kde vás čekají nové lokace (Charleston Capitol Building, Garrahan Mining Headquarters a Morgantown High School), nepřátelé, jedna nová mutace a především parádní odměny. Poslední část aktualizace pak mimo tradiční vylepšení a opravy přináší ještě 12. sezónu, v níž se vydáte po stopách legendárního sheepsquatche. Na závěr připomínáme, že Fallout 76 najdete v předplatném Xbox Game Pass včetně veškerého dodatečného obsahu.

21. 04. 2024 • tonyskate0

Mapa Fallout 76 se rozroste o novou oblast

Seriál Fallout zabodoval na celé čáře, a to natolik, že týden po premiéře byla odklepnuta druhá sezóna. Současně došlo k očekávanému nárustů hráčů i prodejů her napříč celou sérií, zvláště když byl příhodně načasován výprodej. Jelikož je zatím Fallout 5 v nedohledu, protože první je na řadě The Elder Scrolls VI, aktuální hrou je nadále Fallout 76, který sice vsadil na online svět, ale přesto si hru můžete užít v klidu sami.

»
18. 04. 2024 • Lukáš Urban0

Videospeciál věnovaný sérii Fallout

Jestli jste se ještě nenabažili Falloutu a dál po něm prahnete, tak se k nám přidejte ve speciálním Focusu, kde si připomínáme nelehké začátky, zlaté období a strmí pád na dno. Protože ačkoliv to dnes tak možná nevypadá, vaulťáci se ne vždy hřáli na výslunní. Což platí jak pro hráče, tak pro samotné vydavatelství. Více v našem speciálu.

»
08. 04. 2024 • tonyskate0

Fallout a jeho přechod na TV obrazovky

Značně dlouhé čekání se blíží ke konci. Už tento čtvrtek 11. dubna bude mít premiéru seriál Fallout, a to na Amazon Prime Video, kde bude naráz dostupných všech 8 epizod. Doufejme, že televizní Fallout bude mít úspěch a hned dojde k odklepnutí druhé řady. Mezitím můžete zhlédnout video o přechodu této značky z herního světa do toho televizního. Rozhodně se jedná o zajímavé povídání, v němž neschází ani Todd Howard z Bethesda Softworks, který...

»
27. 03. 2024 • Lindy0

Fallout 76 se rozšiřuje o Atlantic City: America’s Playground

Svět Falloutu 76 se nadále rozrůstá díky nejnovější aktualizaci „Atlantic City: America’s Playground.“ Toto rozšíření nás přivede zpět do lokace, která je nyní přepracována do postapokalyptického světa Falloutu. 

»
07. 03. 2024 • Lindy0

Fallout jako seriál představuje trailer

Nejenom hrami je naše komunita živa a poháněna 🙂 Aktuálně si můžeme užívat seriál Halo na SkyShowTime a co nevidět dorazí seriál ze světa Falloutu. 

»
06. 03. 2024 • tonyskate0

Xbox Design Lab nabízí ovladač Fallout

Podobně jako loni služba Xbox Design Lab nabízela kryty ovladačů s tématikou upírské akce Redfall, teď je na řadě kultovní Fallout, a to k příležitosti blížícího se stejnojmenného seriálu, jež bude mít premiéru 12. dubna. Přední kryt ovladače je koláží různých ikonických perků Vault Boye napříč sérií a pochopitelně neschází ani legendární postavičky se zdviženým palcem. Naprosto parádně pak vypadá tlačítko Xbox stylizované jako logo korporace Vault-Tec. Vše ostatní jako zadní kryt,...

»
03. 12. 2023 • tonyskate0

Seriál Fallout dostává první trailer

Seriál inspirovaný postapokalyptickou RPG sérií Fallout se konečně dočkal svého prvního traileru a reakce jsou nadšené! Jak už víme z dřívějška, za seriálem stojí především Jonathan Nolan, který má na triku skvělý Westworld i Lovce zločinců. Ruku k dílu pochopitelně přiloží i Todd Howard, herní designér Bethesdy, který stál u přechodu série do 3D. Že seriál vzniká za pomoci studia produkující úspěšný seriál The Boys, to je už jen třešnička na dortu.

»
27. 10. 2023 • p.a.c.o0

Potkejte stvořitele, baseballové hvězdy, trpaslíky a pustinu o víkendu zdarma

Čtveřice zajímavých her čeká, až si je o víkendu vyzkoušíme. To platí v případě, že vás žádná z podzimních pecek nezaujala, takže máte čas na nějaké další hry. Na vyzkoušení tentokrát bude Fallout 76, který po všech updatech a úpravách konečně vypadá jako hotový a zábavný produkt. Za to MLB The Show 23 je skvělé již od samého začátku a kdo náhodou v rámci Game Passu nevyzkoušel, protože si platí...

»