Nejlínější kocour na světě míří do závodů

Autor: CryLineTPublikováno: 4.8.2019, 10:07

Publikováno: 4.8.2019, 10:07

Sociální sítě

O autorovi

CryLineT

CryLineT

Je autorem 68 článků

Garfield je ikona. Kreslený hrdina, který už čtyřicet let baví humorem, škodolibostí, odporem k pohybu a láskou k lasagním. A tak má všechny předpoklady, aby závodil v dětsky pojaté hře Garfield Kart Furious Racing. Pro podzimní vydání ji oznámilo vydavatelství Microids a komiksové studio Paws Inc. Půjde o pokračování. První díl před pěti léty vyšel pro mobily, Nintendo 3DS a stolní počítače.

Hra využije obecnou náklonost ke kartovému žánru. Malinká autíčka s humornými postavičkami už letos zastoupil Team Sonic Racing. Později Crash Team Racing Nitro-Fueled a v minulých dnech vyšly kočičí závody Meow Motors. Všechny spojuje zaměření na rodinou zábavu, líbivá grafika a klasický princip pomocných „zbraní“.

Garfield, Odie, Jon, Nermal a další čtyři postavy. Dohromady osm jezdců na šestnácti tratích. Mapy mají čerpat inspiraci z důvěrně známých prostředí. Rozeseto po nich bude 9 pomocníků pro útok a obranu. Garfield Kart Furious Racing podpoří společné hraní jak lokálně, tak online. Na rozdělené obrazovce pro čtyři, po síti až pro osm hráčů.

V Evropě hra vyjde 7. listopadu.