Next-gen Yakuza: Like a Dragon pro Series X/S

Autor: tonyskatePublikováno: 20.10.2020, 15:17

Publikováno: 20.10.2020, 15:17

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4899 článků

Série Yakuza se Xboxu vyhýbala až příliš dlouho, ovšem Phil Spencer si je vědom absence japonských her a neustále pro nás něco shání. Proto bylo příjemným překvapením, když na loňské X019 bylo oznámeno, že první tři hry série (Yakuza 0, Yakuza Kiwami a Yakuza Kiwami 2) vyjdou na Xbox One, a to rovnou v předplatném Xbox Game Pass. Mezitím už se tak stalo a někteří z vás už si jistě prošli kriminálním světě jakuzy.

Další díl série s podtitulem Like a Dragon už současně zamíří na všechny platformy a v případně next-gen konzolí Xbox Series X/S si Microsoft dokonce pojistil časovou exkluzivitu. Není tedy divu, že tady dnes máme speciální trailer prezentující výhody nových konzolí, které si s touto hrou užijeme hned v den vydání, tedy 10. listopadu. Těšit se můžete na prakticky nulové načítací časy, přelomovou next-gen umělou inteligenci korýšů a samozřejmě parádní grafiku včetně luxusních účesů. Trailer vám pak prozradí další šílenosti typické pro tuto značku.

Yakuza: Like a Dragon vychází 10. listopadu pro Xbox Series X/S a Xbox One.

07. 12. 2020 • japo0

RECENZE: Yakuza: Like a Dragon

Dnes už není třeba sérii Yakuza (Ryū ga Gotoku) japonských herních vývojářů dlouze představovat. Příběh Kazuma Kiryu, člena japonské mafie Yakuza, si získal nejprve japonské publikum na konzolích PS. Vzestupná kvalita práce japonských vývojářů si vydobyla reputaci i u amerických a evropských hráčů. Ostatně celá franšíza prodala celosvětově slušných 14 milionů kusů a příběh Kazumy Kiryu vydal zatím na sedmero pokračování. V Japonsku se podle prvního dílu natočil film, o účast...

»
30. 11. 2020 • Cryptah0

XkoGuru členem mafiánského klanu YAKUZA

Dnes se podíváme na hru Yakuza: Like a Dragon, která je osmým dílem celé této série. Je zde hodně novinek a to nejen to, že hra je nyní větší a máte možnost se pohybovat v mnohem větším světě, který je plně otevřený. V tomto posledním díle jsme dostali dokonce nového hrdinu, budeme se učit novému systému boje a podíváme se na nějaké questy, které na ve hře čekají.

»
07. 05. 2020 • Lukáš Urban0

Xbox Series X se pochlubí nejnovější Yakuzou

Stačilo pár let, trocha odříkání a Yakuza si velebí na konzoli Xbox. A to tak dobře, že Sega dopraví i nejnovější díl Like a Dragon, a to hned jako launch titul při startu Series X. Hezké, že? My říkáme ano, protože bojová RPG nabídne funkci Smart Delivery, to kdybyste si příští generaci koupili až později a na Yakuzu nechtěli čekat. Příběh nás zavede do Jokohamy moderní doby, konkrétně za malou...

»