Noční update do Human Fall Flat

Autor: p.a.c.oPublikováno: 4.4.2019, 17:25

Publikováno: 4.4.2019, 17:25

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1791 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Bláznivá záležitost Human Fall Flat se i přes svou divnost, nebo právě kvůli ní, těší velké oblibě mezi hráči. Ono se není zas tak čemu divit, protože se v ní dá dostatečně vyblbnout buď sólo, v lokální kooperaci a nebo v posledním updatu přidaném online hraní. Fanoušky tak jistě potěší, že do hry se chystá nový update a navíc dorazí již poměrně brzy. Půjde o nový noční svět Dark, který nebude děsivý, ale spíše tajemný. Navzdory tomuto tvrzení se tvůrci při tvorbě úrovní nechali inspirovat hororovými hity jako Frankenstein, Beetlejuice nebo Ukradené Vánoce Tima Burtona.

Jedná se o první svět, který bude jenom a pouze ve tmě, kdy za svitu měsíce nebo několik mála elektrických zařízení budeme objevovat taje nového světa. Při hraní určitě zažijeme další hromadu zábavy a bláznivin, jak ostatně dává tušit i oznamovací trailer. Pokud se na update těšíte tak jako my, doporučujeme v kalendáři poznačit datum 16. dubna, protože právě v tento den hra vychází. Zmíněný oznamovací trailer najdete hned pod textem, v němž jsou vidět i nové vzhledy pro postavy, takže na něj koukněte a do komentářů klidně dejte vědět, jak se vám chystané rozšíření líbí.

26. 11. 2018 • Lukáš Urban2

Třikrát a dost

Jak praví Fury v nových Darksiders, jak je někde nějaký zádrhel, vždy je u toho číslo tři. To by vlastně mohlo platit i o našich streamech pro příští dny, které jsou zredukovány pouze na tři štace. Znáte to, konec roku se blíží, a tak se najde mnoho povinností a činností, žádajících si váš volný čas. Nejdříve tedy k tomu, kdy se nic dít nebude. Z kalendáře tentokrát vypadnula středa a také neděle. U...

»
05. 07. 2018 • p.a.c.o0

Online multiplayer řádně rozhýbe Human Fall Flat

Na fyzice založená hříčka, v níž je úkolem provést nebohého človíčka přes zadanou úroveň a k tomu s ním řešit nejrůznější puzzle, dostane ke konci prázdnin update. Na tom by nebylo nic divného, říkáte si, ale tento update přidá zdarma online multiplayer. Hrát bude najednou až 8 hráčů, kdy projít danou částí budou muset všichni. Možná vás napadne celá řada nových řešení a postupů, jak se s hrou vypořádat a...

»
09. 05. 2017 • p.a.c.o1

RECENZE: Human Fall Flat

Lidské tělo je hodně zajímavé a spousta lidí s ním dokáže dělat celou řadu podivností nebo zajímavostí. Položili jste si ale někdy otázku, jak dopadne člověk, který spadne z velké výšky? Kromě toho, že asi ne moc dobře, tak většinou je z něho placka. Neříkám, že to je nějak jasně podložený vědecký fakt, ale minimálně ve hře Human Fall Flat to platí. A že se zde bude padat hodně asi netřeba dodávat.

»