Nová Lara Croft zakončí léto

Autor: chaosteoryczPublikováno: 14.3.2018, 14:37

Publikováno: 14.3.2018, 14:37

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1841 článků

Oficiální stránky patřící k sérii Lara Croft slibují na zítřek něco velkého. Bohužel člověk je tvor nedočkavý a zvídavý, takže spojí-li se tyto vlastnosti se základy čtení HTML kódu, stává se z tajemství veřejná věc. Už dnes tak víme, že zítra se ukáže nejen teaser trailer, ale také datum vydání. Slavná archeoložka v třetím díle rebootované série dorazí 14. září a ponese název Shadow of the Tomb Raider. Popisek v kódu ještě vyzrazuje, že má jít o očekávané finále příběhu zrodu hrdinky Lary Croft.

Ať už zítra uvidíme cokoliv, rozhodně to v září ukončí trilogii nového pojetí série. Co pak? Pojedou tvůrci na další minisérii nebo se pokusí přiklonit spíše k dobrodružnému žánru, který býval v původních dílech mnohem silnější? A co když bude Lara ještě akčnější? Tyto spekulace si necháme na zítra, kdy se Shadow of the Tomb Raider prvně představí.     

 

 • Tex-Calder

  Sakra, ze už bych taky zahrál toho Rise of Tomb Raidera, když už se na něho tak dlouho chystám a navíc je v XGpassu…

 • Ondřej Duda

  Už jste byli na tom novém Tomb Raider v kině. Mě se to mooooc líbilo. Úžasné zpracování podle hry. Takový skvělí film se myslím dlouho neobjeví. A jestli teď má vyjít ještě nová hra…prostě paráda.

  • Chaosteory CZ

   Chystám se v sobotu, tak jsem zvědavý 🙂