Nová nabídka her na víkend zdarma je tu

Publikováno: 3.2.2022, 18:31

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2881 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ani nadcházející víkend nebude výjimkou, co se her na víkend zdarma týče. Od dnešní deváté hodiny večerní do pondělní deváté ranní můžeme zdarma vyzkoušet trojici různorodých her. Jako první je tady Naruto to Boruto: Shinobi Striker!, do kterého můžeme naskočit buď sami nebo s kamarádem v kooperaci.

Greak: Memories of Azur nabídne možnost hrát za jednoho ze tří bratrů a prokousávat se skrze zdejší krásně stylizovaný svět za zvuků velice příjemného soundtracku. V poslední hře vyrazíme na daleký sever, kde se bude bojovat o moc. Přesně o tom totiž je Bad North: Jotunn Edition, kde vikingové čekají na toho pravého vůdce. Samozřejmě jako vždy platí, že všechny tři hry se dají koupit v případě zájmu koupit se slevou. Máte na nějakou zálusk?

28. 01. 2021 • p.a.c.o0

Naruto, Terraria a Madden 21 na víkend zdarma

Čtvrtek je takový malý pátek a jak bývá ve světě Xboxu zvykem, oznamují se hry, které si mohou zájemci přes víkend vyzkoušet a případně ve slevě také rovnou zakoupit. Pro nadcházející víkend je připravena obligátní trojice produktů, jejichž žánrové zaměří je hodně různorodé. Sportovci mají jasnou volbu v posledním díle Madden NFL 21, stavitelé a objevitelé jistě s chutí sáhnou po skvělé Terrarii a všichni bojovníci s japonskými geny v...

»
05. 09. 2018 • CryLineT0

Recenze: Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Ve zdejších vodách příliš japonských kapříků nepochytáte. Opory redakce nemají tvorbu země vycházejícího slunce příliš v oblibě, a tak se tu zřídka objevují informace o východních novinkách. Recenze jsou ještě vzácnější a jelikož nikdo nevznáší námitky, asi hráči Xboxu skutečně nemají potřebu trávit čas s mangou, jejími hrdiny a obsáhlými příběhy. Přitom si myslím, že je to škoda. Japonská tvorba možná je trochu specifičtější, ale rozhodně ne špatná.

»