Nové DLC do Kingdom Come již počátkem února

Autor: p.a.c.oPublikováno: 3.1.2019, 17:02

Publikováno: 3.1.2019, 17:02

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1736 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Nebude to dlouho trvat a svět Kingdom Come obsadí banda bastardů. Alespoň tak se bude jmenovat nové DLC „Band of Bastards“. Půjde již o třetí placené obsahové rozšíření, kdy po obnově města a milostnému románku budeme průvodci svérázné bandy. S jejími členy se následně vydáme za nejrůznějšími úkoly, jejichž nejčastějším vyústěním budou souboje, protože právě na ně bude celé DLC zaměřeno. To ostatně potvrzuje i úvodní trailer, v němž není o násilí nouze. Komu tedy soubojový systém k srdci moc nepřirostl, bude zde mít docela těžkou pozici a možná by se hodil nějaký trénink, aby byly všichni na nové DLC náležitě připraveni. Hlavně aby se vývojáři vyvarovali technických chyb, jaké sužovaly z počátku předchozí rozšíření.

 • VencaF

  no jestli je fakt ze ten sr*c Bakala odkoupil studio, tak jak rikal Vavra bude KDC 2 & 3

  • Jaroslav Houdek

   Proč tak ostrá slova? Bakala je dobrej chlap. Takových, co zainvestujou vývoj dobrý hry, potřebujeme víc.

   • Luboš Herko

    A vytuneluji OKD doly a byty 😀pocházím z Karviné, takže o té situaci vím.

    • Jaroslav Houdek

     Ale hovno vytuneloval. Koupil to a pak s tím nakládal podle práva a logiky. To že si někdo myslel, že v těch bytech bude bydlet za cizí peníze a pak se divil, že mu ten byt pod zadkem někdo prodal, to je špatný úsudek těch nájemníků. Bakala neměl žádnou právní překážku s těma nemovitostma nakládat jak uzná za vhodné. Na jeho místě bych udělal to samý.

   • Zdenobrutal

    Zainvestovat dobrou hru, v pořádku…Ale jak píše Luboš Herko, je to tunelář a přidám ještě zm*d, dobrý chlap to opravdu není…

    • Jaroslav Houdek

     Tunelář čili defraudant je někdo, kdo se obohatí na správě cizího majetku tím, že z něho vyvede prostředky. Bakala nakládal jen s vlastním majetkem. To že o něm Zeman prohlásí, že je tunelář, znamená je to, že kdo věří Zemanovi je idiot.

 • Zdenobrutal

  S koupí tentokrát počkám na první ohlasy 😀

07. 11. 2018 • p.a.c.o3

RECENZE: Kingdom Come: Deliverance – The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon

Recenze od naší čtenářky a hráčky Naifa86, děkujeme 😉 Vydání nového DLC hry Kingdom Come: Deliverance, které nese název The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon (Milostná dobrodružství bodrého rytíře Jana Ptáčka), připomínalo ráno po velmi vydařeném mejdanu. Jindra si totiž notnou část příběhu, který prožil při plnění úkolu pro pana Jana Ptáčka, nepamatoval. Herní doba se tak mnohdy zkrátila na cca 2 hodiny, což uznávám, není mnoho. Také se...

»