Nové DLC rozšíří Overcooked 2

Autor: p.a.c.oPublikováno: 3.10.2018, 17:35

Publikováno: 3.10.2018, 17:35

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1637 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Vaření je legrace, pokud vás tedy baví následné umývání nádobí a další kratochvíle s tím spojené. Jeho virtuální varianta má nespornou výhodu v tom, že nás vezme na nejrůznější místa a do cesty nám postaví celou řadu překážek. Minimálně tak to funguje v Ovecrooked 2, které se opravdu povedlo. No a pokud někdo z vás již prošel všechny levely, jistě ho potěší, že nové DLC Surf ‚n‘ Turf právě dorazilo. Jeho obsahem je 12 nových úrovní, noví šéfkuchaři, nové Versus a Kevinovi úrovně a také dva nové recepty na kebab a smoothie.

A kdo bude hledat výzvu i po dohrání nového obsahu, může se pustit do hraní hry znovu v módu New Game+, kde bude muset získávat čtvrtou hvězdičku, což rozhodně nebude legrace. Bohužel, DLC není v ceně základní hry, takže každý zájemce za něj bude muset zaplatit 120 Kč, protože právě na tolik si ho vývojáři cení. Není to však mnoho a za tu zábavu by mělo stát. DLC již v obchodech čeká na stažení a jeho uvedení do prodeje by nebylo úplné bez náležitého traileru.

05. 02. 2019 • p.a.c.o1

Čínský nový rok v Overcooked 2

Čínský nový rok je tady a společně s ním i nový obsah do kuchařského maratonu v Overcooked 2. Celý update je k dispozici zdarma a těšit se v něm můžeme na tematické recepty, kuchaře a také prostředí. Ono se nám jinak moc často nestane, aby nás po kuchyni honil drak a nebo byl středobodem kuchyně, kolem kterého se bude všechno točit. Nový update přináší i nový herní mód Survival, kdy...

»
14. 08. 2018 • p.a.c.o0

RECENZE: Overcooked 2

Já sám ve skutečnosti moc dobrý kuchař nejsem. Nějaký ten základ sice zvládnu, ale daleko raději jídlo konzumuji, než připravuji. Do role uznávaného kuchaře jsem se dostal alespoň virtuálně díky prvnímu dílu Overcooked, kde se ve zběsilé kuchyni člověk proháněl ze strany na stranu, čekal, kde ho co zase překvapí a hlavně v kooperaci to byla neskutečně strhující zábava.

»