Nové Fable vítá scénáristku hry Control

Autor: tonyskatePublikováno: 18.12.2020, 11:35

Publikováno: 18.12.2020, 11:35

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5360 článků

Letní prezentace nových her od Xbox Game Studios byla zakončena jedním z hůře střežených tajemství herního průmyslu, a to že druhé tým studia Playground Games pracuje na nové hře z pohádkové RPG série Fable. Od té doby jsme o hře neslyšeli a počítáme, že na další informace a nový trailer či snad i záběry z hraní si budeme muset počkat opět do léta.

Studio stále nabírá nové síly a jednou z nich je i Anna Megill, která se na hře bude podílet jako hlavní scénáristka. Na tom by nebylo nic podivného, ale je třeba říct, že Megill má za sebou pěkné portfolio. V minulosti se podílela na Guild Wars 2, Mordered: Soul Suspect či třeba Dishonored: Death of the Outsider. Naposledy si odskočila do ubisoftího studia Massive Entertainment, které pracuje na hře podle filmové ságy Avatar, ale předtím také pracovala na skvělé paranormální akci Control, která dokázala, že finští Remedy Entertainment mají stále skvělou formu.

Megill také po oznámení, že její další štace bude právě v Playground Games, prozradila svůj pohled na projekt. Samozřejmě neřekla nic konkrétního, ale zmínila se, že série Fable je blízká jejímu srdci a že prvně si nebyla jistá, jestli do projektu jít. Měla totiž obavy, že by tam mohlo být příliš středověkých vtípků o prdění apod. Tým a jejich vize příběhu ovšem její obavy rozptýlil a je jí nadšená. Prý se perfektní hodí pro Fable.

Snad se tedy na nové Fable budete těšit ještě o něco více, ale nezapomínejte, že vydání nečekáme dříve jak v roce 2022. Samozřejmě na Xbox Series X|S.