Nové zpracování hry Outcast již příští měsíc

Autor: chaosteoryczPublikováno: 11.9.2017, 19:01

Publikováno: 11.9.2017, 19:01

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1652 článků

Vy všichni, kteří jste poslední srpnový den oslavili plnoletost mějte na paměti, že v den vašeho narození vyšla přelomová hra Outcast, která razila cestu trojrozměrným hrám v otevřeném světe. Tehdy za ní stálo studio Appeal, které se po dlouhých letech ke svému dítku vrátilo a rozhodlo se ho modernizovat do aktuální podoby. Tvůrci totiž přiznali, že na sklonku minulého tisíciletí byly jejich vize daleko před tehdejšími autorskými možnostmi, tudíž s výsledkem nebyli příliš spokojeni. S vydáním francouzskému týmu pomůže Bigben Interactive, který poslal do světa hry jako Handball 17, 2Dark či poslední díly série WRC.

Outcast – Second Contact, jak se vylepšená verze jmenuje, přinese příběh z lokality zvané Adelpha, kde se nachází kolébka prastaré civilizace. Jedinečný svět bude plný zajímavých osob, jenž čekají na to, až se jich na něco zeptáte, případně s nimi vyobchodujete přebytky v inventáři nebo jim pomůžete v těžké situaci. Vedle hlavní dějové osy hráči naleznou stovky vedlejších úkolů, při nichž okusí osmnáct let starý příběh v kompletně přepracované podobě. Zajímá-li vás, za co si původní hra odnesla desítky ocenění, vyčkejte do příštího měsíce, na kdy je naplánováno vydání.    

  • Martin K.

    Původní hra byla úžasná. Doufám že to nepodělají….

  • ReMark3Dcz

    Peckaaaa, uz dlouho se tesim, atmosfera a zejmena scenicka hudba byla v puvodni verzi uzasna. Jen tvare se mi ted zdaji v nove grafice spis horsi 😉 ale to je detail, moc se tesim!